zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Menšie podniky majú takisto šancu

Ak už sa niekto venuje na internete akémukoľvek biznisu, jedno je isté. Musí byť na internete so svojou ponukou náležite vidieť. Rozhodne tu nestačí iba založiť nejakú obyčajnú internetovú stránku, ktorá tu bude opustená niekde v ústraní a nestretne sa napríklad ani s trochou záujmu zo strany internetovej verejnosti.

A ako si má zaobstarať dobre fungujúcu internetovú prezentáciu ten, kto na to nemá neobmedzený rozpočet a kto síce chce uspieť, lenže sa zároveň nemôže príliš vydať z peňazí?

Každopádne sa tu musí trvať na funkčnosti takéhoto webu. Na tej sa zásadne šetriť nesmie, pretože tá je tu tým najzásadnejším, bez čoho akejkoľvek internetovej ponuke chýba akýkoľvek zmysel. A tiež je tu potrebné uvedomovať si, na koho tu zverejnená ponuka cieli, a tomu sa musí web prispôsobiť, aby vzbudil žiaduci záujem.

Ak potom niekto podobný hľadá platformu, na akej by svoj web postavil, sú vhodné WordPress, Wix či Webflow, ktoré umožňujú rýchly a užívateľsky jednoduchý, a pritom celkom lacný web. Síce sa tu spravidla nedajú vytvárať funkcie na mieru, akými by sa web odlíšil od tých konkurenčných, ale nič na svete nie je dokonalé.

Pri vytváraní takéhoto webu je potom vhodné vsádzať už od začiatku aj na jeho prehľadnosť a jednoznačnosť v tom, komu je určený, čo sa dá zvýrazniť už aj v URL adrese a meta tagoch.

Nie je nevyhnutné tu hneď vytvárať kolosálne dielo. Prinajmenšom v začiatkoch sa dá vystačiť aj iba s hlavnou stránkou a pár podstránkami, ktoré plnia tie najzásadnejšie úlohy.

Rozhodne nebude hlúposť ani to, ak niekto už na začiatku vsadí aj na prispôsobenie svojho webu mobilným telefónom, desktopom a tabletom, čím si zaistí, že nestratia niektorí užívatelia záujem, ako náhle sa im web nebude náležite kvalitne zobrazovať, a keď si zaobstará web, ktorý sa bude dostatočne rýchlo načítať, čo ovplyvní jeho hodnotenie nielen z pohľadu užívateľov, ale aj internetových vyhľadávačov.

A nesmie sa zabudnúť ani na optimalizáciu, ktorá posunie takýto web vo vyhľadávačoch vpred. Čo je jeden z hlavných predpokladov pre úspešnosť dotyčnej internetovej prezentácie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol