zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Mať web je málo

Pre internetové podnikanie nie je dostačujúce mať iba svoj web. To je málo, a to aj vtedy, keď by na spomínanom webe bola publikovaná tá najdokonalejšia ponuka, akú si tu možno len predstaviť. Nestačí rozhodne iba niekde niečo ponúkať. Je nutné aj to, aby sa rozšírilo povedomie o takej ponuke. Aby o nej potenciálni zákazníci z radov internetovej verejnosti vedeli, aby k nej boli privedení a aby boli motivovaní k jej využitiu.
A koľkokrát len sa o niektorej ponuke na určitom webe internetová verejnosť ani nedozvie! Koľkokrát sa iba aj zdanlivo dokonalá ponuka stráca medzi inými alternatívami! A ľudia ju nenájdu napríklad aj preto, že vo vyhľadávačoch nepoužívajú presne tie kľúčové slová, ktoré by im určitý web priniesli až pod nos.
Skrátka a dobre sa dnes hľadajú internetové ponuky s pomocou vyhľadávačov, a tie fungujú v zásade tak, že ponúkajú tým hľadajúcim to, čo obsahuje použité hľadané kľúčové slovo, a navyše v poradí zodpovedajúcom zdanlivej relevantnosti konkrétnych ponúk.
Je teda potrebné, aby kľúčové slová, ktoré verejnosť hľadá, zodpovedali kľúčovým slovám na weboch, ktoré majú byť nájdené a využité. A pretože tí hľadajúci využívajú kľúčové slová, aké pripadajú žiaduce im, a nie tie, ktoré si hocikedy vymysleli a použili prevádzkovatelia webov, je jasné, že sa musia kľúčové slová na weboch prispôsobovať tomu hľadanému. A je teda potrebné rôzne kľúčové slová analyzovať.
A čo taká analýza kľúčových slov znamená? V zásade hodnotenie takých termínov a slovných spojení z pohľadu toho, čo a ako je úspešné vo vyhľadávačoch, teda čo je tu frekventovane hľadané a zároveň nemajúce prehnane silnú konkurenciu. A zatiaľ čo ide niekedy o relatívnu maličkosť, napríklad v prípade mikrostránok, podstránok alebo článkov, existujú aj rozsiahle analýzy obsahujúce tisíce kľúčových slov, z ktorých si je možné a súčasne aj nutné vyberať. A každá dobrá voľba tu môže byť šťastným riešením, na rozdiel od voľby nesprávne. A preto býva vhodné nechať ju na profesionáloch z odboru SEO.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol