zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Majestic

Tento pojem hovorí o jednom z najdôležitejších nástrojov v oblasti internetového marketingu. V rámci SEO optimalizácie sa Majestic SEO používa hlavne k SEO analýzam, ale tiež k realizácii linkbuildingu, no rovnako môže skvele poslúžiť aj pri tvorbe PPC reklamy. Ide o internetovú aplikáciu, ktorá existuje ako v neplatenej, tak v platenej verzii, ktorú je možné plnohodnotne využiť k najrôznejším úlohám pri SEO optimalizácii.

Majestic SEO umožňuje vyhodnotiť, do akej miery sú spätné odkazy kvalitné, a to dokonca i tie konkurenčné. Ďalej je možné tvoriť reporty či je možné využívať odbornejšie a cielenejšie funkcie. Príkladom môže byť sekcia Top referring domains, v ktorej sa dá dozvedieť, ktoré weby využíva konkurencia pre získavanie spätných odkazov. Funkcií je veľa a portfólio sa neustále rozširuje, s čím však koresponduje aj cena, akú sa vyplatí zainvestovať hlavne profesionálom v oblasti SEO optimalizácie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol