zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ľudia už sami nehľadajú

V oblasti internetu bol za posledné roky a desaťročia zaznamenaný významný pokrok. A ako to už tak býva, niekomu tento prospel, avšak niekomu tiež nie. A niekto sa musí tiež snažiť, aby z toho pozitívneho, čo tu bolo dosiahnuté, tiež niečo mal.


Najlepšie je to vidieť napríklad na internetových vyhľadávačoch. Sám ešte dobre pamätám doby, kedy sme my hľadajúci napríklad zadávali náhodne url adresy a dúfali, že sa nám ukáže nejaká relevantná stránka. Čo ale bolo pochopiteľne skôr dielom šťasteny a náhody, a nikto nemohol nikdy tvrdiť, že našiel to pravé a najdokonalejšie.
S tým už by dnes nikto nestrácal čas. Dnes už máme bežne k dispozícii ďaleko dokonalejších pomocníkov, nástroje, ktoré nám nájdu to, po čom na internete pátrame. A navyše nám to aj automaticky posúdi a to, čo vyzerá najrelevantnejšie a najdôveryhodnejšie, skrátka najdokonalejšie, nám ponúknu prednostne. A určite aj vy takých našich pomocníkov poznáte. Sú to predsa internetové vyhľadávače.


Avšak zatiaľ čo sú pre užívateľov internetu tieto nástroje nesporne užitočné, tí niečo na internete prezentujúce už môžu byť často iného názoru. To podľa toho, ako práve ich internetové vyhľadávače verejnosti predstavujú. Kto má svoj web na popredných miestach medzi tým, čo vyhľadávače ponúkajú internetovej verejnosti, ten si pochopiteľne pochvaľuje, pretože mu to zaručuje vysokú návštevnosť a veľkú pravdepodobnosť splnenia toho, čo si od svojej internetovej prezentácie sľubuje. Avšak tí, ktorým sa nedarí zabodovať, sa môžu len sťažovať. Pretože ich už nikto nenájde. Ani cielene, pretože nebude pátrať po nejakom odkaze na konci zoznamu iných ponúk, ani náhodou, pretože to už sa dnes nerobí.


Ale zúfať si nemusia ani tí „odstrkovaní“. Pretože je tu optimalizácia pre internetové vyhľadávače, ktorá tým beznádejným dáva nádej na úspech. Tá môže posunúť odkaz na akýkoľvek web vo vyhľadávačoch vyššie. A niekedy aj až na ideálne pozície.


Ale to chce optimalizovať, alebo si nechať svoj web optimalizovať profesionálov. Čo je dnes často jedinou nádejou, ako sa dostať verejnosti na internete na oči.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol