zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ľudia sa musia nabádať

Prevádzkovatelia webových stránok musia používateľov internetu vo svojom vlastnom záujme nabádať k určitým žiaducim činnostiam. Musí ich k sebe privábiť a potom ich neustále presviedčať, že sa tu oplatí míňať peniaze, nakupovať alebo využívať iné služby.
Spôsobov, ako internetovú verejnosť oslovovať, je pochopiteľne viac, a tak treba pouvažovať a vybrať si spôsob, ako najlepšie zapôsobiť na tých, ktorí sú tu žiaduci. A ako na to? Dobrým pomocníkom je napríklad e-mailing. Čo je, ako sa dá z názvu ľahko odvodiť, kontaktovanie ľudí informačnými a inak presvedčujúcimi e-maily.
Lenže kto by si myslel, že stačí rozosielať podobné e-maily na všetky možné strany, mýlil by sa. Tu a tak by síce mohlo padnúť nejaké to pomyselné semienko na úrodnú pôdu, lenže by tu bolo zároveň aj riziko, že sa takáto korešpondencia stane nežiaducim spamom, ktorý narobí viac škody ako úžitku. A tak treba aj k tomuto počínaniu pristupovať s rozumom a uvážlivo.
A ako na to?
V prvom rade treba staviť na automatizáciu rozosielania takých e-mailov a tiež si dobre premyslieť, ako tieto majú fungovať. Pričom sú potenciálni zákazníci motivovaní niektorou z nasledujúcich alternatív ponúk:

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol