zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Lokálna optimalizácia

Ako je známe, slúži optimalizácia pre internetové vyhľadávače na to, aby si určitý web všimol čo najširší okruh záujemcov. Čo sa tu dosahuje lepším umiestnením odkazu na takýto web v internetových vyhľadávačoch. Avšak zatiaľ čo je vždy lepšie, keď je na nejakom webe väčšia návštevnosť, ako keď je táto príliš nízka alebo dokonca nulová, je tiež pravdou, že nie vždy musí mať web návštevníkov odvšadiaľ a že sa mu hodí kdekto, kto sa naň nejako dostane. Niekedy bohato stačia aj návštevníci z blízkeho okolia. A to obvykle vtedy, keď je pravdepodobné, že tí zblízka ponuku skôr využijú, zatiaľ čo tí vzdialenejší už by s tým mali problémy.
A keď je takáto ponuka vhodná hlavne pre tých z okolia, malo by sa v prípade záujmu o ich väčší počet tiež lokálne optimalizovať. Teda malo by dochádzať k takýmto úpravám webu a toho s ním súvisiaceho, aby si túto ponuku všimli hlavne tí zo žiaducej oblasti.
To znamená samozrejme v prvom rade potrebu staviť na spätné odkazy a recenzie dostupné hlavne tým, ktorí žijú v žiaducej lokalite, plus si zaistiť svoje vyznačenie aj v Google mapách. Ale nielen to. Je tiež pochopiteľne dôležité dostatočne často zdôrazňovať, kde propagovaná firma pôsobí, a to čo najpresnejšou adresou, aby návštevníci mohli čo najľahšie zvážiť, či im toto miesto vyhovuje alebo nie.
Pokiaľ sa potom majú osloviť potenciálni zákazníci z určitého konkrétneho miesta, je tiež žiaduce použiť vhodné lokálne kľúčové slová a tiež bežne používanú lokálnu slovnú zásobu, to aby sa vyhovelo práve potrebám tých miestnych.
A chce to pochopiteľne nielen vykonávať podobné úpravy, ale aj preverovať ich efekt. Čo znamená napríklad sledovanie výsledkov vyhľadávania SERP v danej oblasti alebo využívanie nástrojov typu Local Falcon, Merkle alebo BrightLocal.
Lokálne SEO sa teda v zásade nijako výrazne nelíši od SEO. Len má viac naznačovať, o koho je na webe predovšetkým záujem, komu je tento hlavne určený. A keď sa taká SEO podarí, funguje.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol