zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Linkbuilding určite nesmie chýbať

Na dosahovanie úspechov na internete nestačí iba nejaká ponuka publikovaná na nejakom webe. K úspechom je potrebné aj to, aby bola ponuka ideálna a spomínaný web veľmi navštevovaný záujemcami. A zatiaľ čo si určite dokáže aj kdejaký laik predstaviť, ako vyzerá lákavá ponuka, s tým, ako zohnať záujemcov o takúto ponuku, a teda aj taký web, si už hocikto neporadí. Ani ten, kto tomu teoreticky rozumie, o tom, kto tomu nerozumie, už ani nehovoriac.
A pritom to nie je zase až taká zložitá záležitosť. Web sa predsa dá zveriť špecialistom na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače a tí už to zariadia.
A ako to zariadi? Napríklad tým, že využijú možnosti ponúkajúce sa vo forme linkbuildingu, teda vytváranie spätných odkazov. Takýto linkbuilding totiž ponúka v prípade jeho kvalitného profesionálneho prevedenia nielen rast počtu kvalitných spätných odkazov, ale aj nárast návštevnosti v Google Analytics, vylepšenie pozície webu v internetových vyhľadávačoch a nárast organickej návštevnosti takéhoto webu. A to je nepochybný predpoklad toho, aby sa stal web výnosným a plnil to, čo sa od neho očakáva.
Pokiaľ sa má linkbuildingu dariť, je vhodné, aby sa takéto spätné odkazy vytvárali kontinuálne a tým sa postupne rozvíjala toľko potrebná autorita webu. A naopak, už dlhé roky nie je žiaduci nákup spätných odkazov, ich vzájomná výmena alebo vytváranie takýchto spätných odkazov na nekvalitných alebo nerelevantných weboch, čo je napríklad vyhľadávačom Google namiesto podpory sankcionované. A odkazy sa netvoria preto, aby si nimi nejaký web pohoršil, že?
A čo tu nesmie určite chýbať? Predsa aj sledovanie efektivity a účinnosti takého linkbuildingu, prípadne celej optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Pretože je potrebné vedieť, či to funguje a ako. Už dávno predsa platí ‚dôveruj, ale preveruj‘. A kto si dá s vytváraním spätných odkazov tú prácu, nebude nakoniec ľutovať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol