zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Linkbuilding nie je taký jednoduchý

Keď vám niekto bude tvrdiť, že je úplným odborníkom na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, môžete mu síce veriť, ale tiež nemusíte. A pokiaľ nemáte stopercentnú dôveru, a tú by ste mať určite nikdy nemali, mali by ste si takéto jeho tvrdenie preveriť. A dá sa povedať, že si tu klamár ľahko nabehne, že sa ho dá hocikedy ľahko prekuknúť. A to jednoducho tak, že si necháme nájsť v internetových vyhľadávačoch jeho vlastný web. Aj keď totiž poznáme to známe tvrdenie o kováčovej kobyle, ktorá chodila bosá, pri SEO tomu tak nikdy nie je a ani byť nemôže. Tu sa proste poskytovateľ podobnej služby ponúka verejnosti a musí teda dokázať svoju schopnosť optimalizovať na vysokej úrovni aj sám na sebe. Aj jeho web musí byť vo vyhľadávačoch dobre viditeľný. A keď sa tu neobjavuje na predných priečkach, je logické, že ani svojim klientom nič moc neponúkne.

Keď niekto ponúka klientele tvorbu spätných odkazov, teda linkbuilding, a predstavuje si, že si nechá zaplatiť len za to, že vezme určitý odkaz a naukladá ho na internete kamkoľvek, kam sa len niečo podobné uložiť dá, nie je rozumné si ho zvoliť za pomocníka. Pretože len mechanické ukladanie dajme tomu niekam do voľne prístupných katalógov alebo dokonca do komentárov nikdy žiaduce výsledky neprinesie. Teoreticky by to mohlo dočasne zapôsobiť, ale iba do doby, kým vyhľadávače podobné mechanické jednanie bez zmyslu, bez ladu a skladu, prekuknú a nielen že ho majiteľovi propagovaného webu nepričítajú k dobru, ale môžu ho za to aj trestať.

Pri linkbuildingu totiž nejde len o množstvo odkazov, akokoľvek je aj toto nesporne dôležité. Tu ide o kvalitu takýchto odkazov, teda o to, kde sa tieto nachádzajú. A zjednodušene sa dá povedať, že čím komplikovanejšie je nejaké miesto pre umiestnenie spätného odkazu dosiahnuteľné, tým je vyhľadávačmi lepšie hodnotené. A kvalita je tu na prvom mieste. Aj tá rozhoduje o tom, ako sa ktorý web zviditeľní a aké bude dosahovať výsledky.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol