zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Linkbuilding musí byť kvalitné

Linkbuilding je súčasťou SEO, ktorá skutočne pomáha zvyšovať webom na internete ich návštevnosť a tým pádom aj využívanosť. Ale tak je tomu samozrejme iba úmerne kvalite práce, ktorá je tu odvádzaná. Na kvalite spätných aj interných odkazov dokonca záleží viac, než by si človek mohol myslieť.
Pokiaľ je reč o spätných odkazoch, teda o tých, ktoré privádzajú na určitý web návštevníkov vyskytujúcich sa na weboch iných, cudzích, je potrebné postarať sa v prvom rade o to, aby také odkazy ležali na weboch skutočne kvalitných, relevantných, obsahovo podobných a dôstojných. . Pretože iba z tých sú privádzaní dostatoční a žiaduci návštevníci a len prepojenie s týmito webmi nezhoršuje optimalizovanému webu jeho povesť. Takéto spätné odkazy by sa potom mali vytvárať postupne, nie nárazovo, aby bol vzostup webu vo vyhľadávačoch postupný a nevzbudzoval nedôveru. Mali by pri tom smerovať predovšetkým na hlavnú stránku webu, aj keď logicky nielen na túto, a určite by sa malo aj priebežne sledovať, či sú tieto funkčné, pretože môžu byť internetové vyhľadávače aj týmto negatívne ovplyvnené. A môžu webu znížiť hodnotenie, ak prílišné množstvo nikam nevedúcich odkazov naznačuje možnú zanedbanosť správy podporovaného webu. Takúto kontrolu je potom vhodné vykonávať pravidelne napríklad Marketing Minerom.
Avšak rovnako ako externé odkazy sú dôležité aj odkazy interné, ktoré navigujú návštevníkov a roboty v rámci rovnakého webu. Aj tie majú vplyv na hodnotenie webov, aj tie sú teda dôležité.
A aby linkbulding nakoniec splnil v najvyššej možnej miere to, čo sa od neho očakáva, mal by ho prevádzkovať skúsený linkbuilder, majúci žiaduce kontakty s majiteľmi webových stránok a povedomie o trhu so spätnými odkazmi a schopný vybudovať pre kohokoľvek z majiteľov webov kvalitné odkazové portfólio.
Každopádne však treba počítať s tým, že sa linkbuilding podpíše na webe až v dlhšom časovom horizonte. A nemali by sa od neho čakať zázraky, ale len postupný nárast návštevnosti webu a lepšia pozícia vo vyhľadávačoch.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol