zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Linkbuilding je nepostrádateľný

Propagovať sa znamená uspieť. A uspieť znamená v podnikaní všetko. Žiadny biznis nemôže byť dlhodobo neúspešný, a to znamená, že musí mnohé podriadiť tomu, aby sa získalo čo najviac žiaducich zákazníkov. Ani na internete a všetkých tých podnikateľských weboch tomu nie je inak.

Zohnať si svoj web a niečo na ňom ľuďom ponúkať nie je problém. Ale už len preto, že to nie je problém, je s tým problém. Pretože čo sa dá ľahko zaobstarať a využívať, na to vsadí kdekto. A čim viac konkurencie tu je, tým majú tí ponúkajúci menšiu nádej na to, že bude práve ich ponuka objavená. A aby tak určite objavená a využitá bola, musí sa robiť všetko pre to, aby sa o nej potenciálni záujemcovia dozvedeli.

Dobrým pomocníkom je v tomto ohľade linkbuilding, a to samozrejme predovšetkým ten odborne prevedený, u ktorého nehrozí pochybenie. Tento totiž znamená vytváranie a umiestňovanie spätných odkazov, ktoré by zaistili ľahší príchod eventuálnych záujemcov z jedného webu na iný.

Odkaz sa proste niekam vyvesí a je to ako keď rybár nahodí návnadu na háčiku a čaká, až sa na ňu niečo chytí. A vlastne to aj celkom podobne funguje. Vrátane toho, že pochopiteľne nemá zmysel nahadzovať tam, kde to nie je nič moc, čo by sa dalo uloviť, a už vôbec nie tam, kde sa to nemá a kde bude rybár potrestaný, ak mu na to príde kontrola. Aj spätné odkazy je teda potrebné umiestňovať tam, kde je najväčšia nádej, že niekoho zaujmú a privedú k tomu, aby „sa na ne chytil“, a naopak je vhodné vyhnúť sa v tomto smere zjavnému spamovaniu na nezmyselných miestach, čo internetové vyhľadávače neakceptujú a často sankcionujú.

Proste majú byť spätné odkazy tam, kde sú najužitočnejšie. A to je zvyčajne tam, kam sa tieto súčasne umiestňujú najťažšie. Na relevantné a hojne navštevované weby, a na týchto do reklamných rovnako ako obsahových článkov a textov.

Iba tak je nádej, že sa na ne chytia tí, kto by mali byť ulovení, z ktorých vzíde úžitok. A pretože je to zložité, určite sa vyplatí vsadiť na profesionálov cez linkbuilding.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol