zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Linkbuilding je možné prevádzkovať rôzne

Používanie spätných odkazov na to, aby na svoj web niekto upozornil, nie je ničím neobvyklým. To sa praktizuje na internete už roky úplne bežne. Ale je nutné konštatovať, že sa tu nie vždy postupuje práve férovo. A naopak, je potrebné zdôrazniť, že nekalé praktiky sú obvykle trestané internetovými vyhľadávačmi. A preto by sa malo postupovať zodpovedne, aby bol linkbuilding pomocník a nie škodca. A čo to v praxi znamená?
Znamená to potrebu využiť hocijaký spôsob, ako si zaistiť na cudzích weboch spätné odkazy, ktoré privedú žiaducich návštevníkov a súčasne prospejú aj pozíciu internetovej stránky v internetových vyhľadávačoch. Čo ale znamená aj potrebu vedieť, ktoré spôsoby získavania odkazov sú prospešné a akceptované a ktoré sa naopak ako nežiaduce trestajú.
K tým uznávaným sa dá zaradiť všeličo.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol