zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Lead Generation marketing

Nemáte radi cudzie nezrozumiteľné slová, a to najmä vtedy, keď sa na vás sypú jedno za druhým a vám pomaly (alebo možno vôbec nie pomaly) uniká zmysel toho, čo je vám oznamované? Vôbec sa vám nedivím. A trúfam si tvrdiť, že sme v tom na jednej lodi, že podobným spôsobom strácame záujem o to, čo je nám predkladané, a v nejednom prípade vzdáme prečítanie dotyčného oznámenia už po pár vetách či dokonca slovách, ktoré nepochopíme.

Niekedy je to vlastne jedno. Nejaké oznámenie sa k nám kvôli tomu nedonesie, ale okolo je toľko rôznych podnetov, že by sme to aj tak všetko so  svojim mozočkom neprebrali a musíme si vyberať, a tak skrátka nahradíme dotyčnú nezrozumiteľnú hatmatilku niečím iným, čo je pre nás pochopiteľnejšie.

Čím si ale môžeme aj uškodiť. Pretože nám môže uniknúť tiež niečo, čo by sa nám mohlo veľmi hodiť, čo by nám mohlo pravdepodobne aj cítiteľne chýbať.

Vezmite si Lead Generation marketing. Viete, čo sa pod týmto pojmom skrýva? Mnohí určite nie. A mnohí sa tým pravdepodobne k svojej škode nebudete vôbec zaoberať, s tým, že „keď dotyčný ani nevie po slovensky…“

Ale uniknúť by vám to nemalo. Možno by vám neprospelo, keby ste tento pojem nechali tak a ignorovali ho. Ide totiž o spôsob, ako získať dostatok zákazníkov, motivovaných k získaniu toho či onoho produktu alebo služby. Je to spôsob, ako mať vždy k dispozícii z hľadiska nákladov a výnosov plne kontrolovaný predajný kanál, ktorým sa dajú osloviť potenciálni zákazníci, čo zháňajú práve konkrétny produkt, službu alebo riešenie a len vyčkávajú, až bude ponuka ideálna.

Človek si tu môže nechať dodať zákazníkov, ktorí sú vysoko konverzní a motivovaní k uzavretiu obchodu alebo k podpisu zmluvy daného obsahu. Nie je tu preto potrebné namáhať sa hľadaním klientov, ktorí by mali o to ponúkané záujem, čo je namáhavé, zdĺhavé, drahé a s neistým výsledkom.

Či už ide o finančníctvo, poistenie, reality, energetiku, investície, telekomunikácie, auto-moto, internetový obchod a podobne, všade sa dá nechať pripraviť úplne komplexné a ucelené služby Led Generation marketingu, kde sú merateľné náklady v porovnaní s maximálnym vývojom a dosiahnutým ziskom.

Vďaka tomu nehrozí nedostatok zákazníkov. Tí sú poskytovateľom tejto služby ponúkaní klientom na základe individuálnej dohody. A môže ísť o spoluprácu dlhodobú, korektnú, férovú a ekonomicky výhodnú pre všetkých. Pretože čo je lepšie, než robiť svoju prácu s vedomím, že si ňou určite zarobíme?

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol