zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kvalita odkazov predovšetkým

 Pokiaľ by chcel dnes niekto odbiť linkbudilng prostým ukladaním celkom primitívnych odkazov na určitý web tam, kam sa to len jednoducho vložiť dá, mohol by sa domnievať, že je veľmi úspešný. Miest, kam sa dá na sieti vkladať, je celá rada, a niekto takýto by teda mohol spamovať a zasa spamovať.

Ale zatiaľ čo by sa takéto vkladanie odkazov dalo považovať za na prvý pohľad úspešné, skutočnosť by bola celkom iná. Takéto odkazy by síce viseli hocikde, ale ich efekt by bol zanedbateľný, pokiaľ by bol vôbec nejaký. Je si totiž potrebné priznať, že nie je odkaz ako odkaz.

Zoberme si už len tú najzákladnejšiu funkciu, čo sa od spätných odkazov očakáva. Teda to, že privedú na propagovaný web nových užívateľov. Nakoľko sa to asi podarí odkazu, ktorý je umiestnený niekde v banálnom katalógu obsahujúcom len siahodlhú radu iných odkazov, všeobecne tiež kvalitu neposkytujúcich? Nakoľko je pravdepodobné, že niekto klikne na odkaz vložený niekde medzi komentármi alebo na inom okrajovom a neatraktívnom mieste? Zhodneme sa, že sa s tým diera do sveta neurobí.

A navyše je žiaduce aj to, aby dané odkazy slúžili aj pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače. A k tomu je potrebná linkbuildingová kampaň, ktorá pokiaľ možno funguje sama od seba a zaisťuje tak aj perspektívu do budúcna. Teda taká, čo zaberá. Dnes už totiž nie je dôležitý ani tak počet umiestnených odkazov, ako to, akú majú tie vzniknuté váhu, ako sú kvalitné, nakoľko sú umiestnené na autoritatívnych weboch a relevantných vstupných stránkach. A preto sa prinajmenšom v začiatkoch vyplatí vsadiť na skúseného linkbuildera, od ktorého sa dá časom všeličo priučiť a ktorého práca nevedie k ťažko napraviteľnej penalizácii webu.

Je proste potrebné zvoliť optimálnu stratégiu, ako využiť linkbuilding a spätné odkazy maximálne vo svoj prospech. Čo je stále ťažší a ťažší úkon. Ale stále sa to ešte dá zvládnuť. A určite sa to vypláca. Rovnako ako čokoľvek iné, čo zaistí návštevnosť webu a tým ho spraví zmysluplným.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol