zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kurz SEO

Ako kurzy SEO sú označené semináre, ktoré majú za úlohu predať informácie skúsených odborníkov tým menej skúseným, poprípade laickej verejnosti a klientom SEO firiem.

Totiž umenie kvalitne optimalizovať web, aby bol jednoduchšie vyhľadateľný na internete, to nie je nič jednoduché. K základnému prehľadu a znalosti je však možné využiť nespočet kurzov. Kurz SEO však nemôže vynahradiť roky praxe, ktorou disponujú skúsené firmy zaoberajúce sa optimalizácii pre vyhľadávače.

Pokiaľ máte záujem o kurz v oblasti SEO optimalizácie, mali by ste si stanoviť svoje ciele. Chcete sa dozvedieť niečo viac o spätných odkazoch, o ich tvorbe alebo o celkovom význame? Alebo je snáď vašim cieľom písať kvalitné PR články pre svoj web? Mali by ste vedieť, že existuje veľa kurzov, no ale nie všetky vám poskytnú a dajú to, čo hľadáte.

Prenechať náročnejšie projekty špecialistom je pravidlom úplne všade a SEO optimalizácia nie je výnimkou. Aj napriek tomu je však kurz SEO zaujímavou príležitosťou k tomu osobne sa vzdelať v niečom, čo je pre vás akýmkoľvek spôsobom dôležité.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol