zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ktoré kľúčové slová sú tie pravé?

Keď chce dnešný človek niečo určité nájsť na internete, volí obvykle ten najjednoduchší spôsob hľadania, teda otvorí si nejaký internetový vyhľadávač, do neho zadá požadované slovo alebo frázu a vyhľadávač už mu také kľúčové slovo na rôznych weboch nájde. A dokonca mu usporiada také výsledky hľadania aj podľa relevancie.
A keď niekto prevádzkuje web a chce na ňom mať žiadúc vysokú návštevnosť, potrebuje tu mať také kľúčové slová, ktoré sú čo najviac hľadané, o ktoré je najväčší záujem. Pretože s niečím, po čom nikto nepátra, by neuspel.
A tak sa často volia kľúčové slová s veľkou hľadanosťou, teda také, o ktoré je medzi užívateľmi internetu veľký záujem. Nikto, kto chce uspieť, si tak nezvolí za kľúčovú nosoplenu alebo šnuptýchol, každý taký majiteľ webu uprednostní vreckovku. Čo je pochopiteľne extrémny príklad toho práve vypovedaného.
A aby mal niekto na svojom webe žiaduce, teda dosť hľadané kľúčové slová, musí logicky staviť na analýzu kľúčových slov. Pretože tá mu odporučí tie najvhodnejšie termíny vrátane najvhodnejšieho umiestnenia týchto na jeho webe, v obsahu a meta dátach. A keď už sa niekto takejto analýze venuje, mal by v našej súčasnosti javiť záujem predovšetkým o kľúčové slová najviac hľadané na Googli, ktorý je najvýznamnejším vyhľadávačom sveta. A dokonalú informáciu o tomto mu môže poskytnúť Marketing Miner, získavajúci dáta bezprostredne z Google Ads a click-stream dát a umožňujúci tým zistiť skutočnú hľadanosť kľúčového slova v uvedenom vyhľadávači. Avšak využiť je možné aj Google Trends, kde je možné získať prehľad o vývoji hľadanosti kľúčových slov v priebehu času, avšak bez jeho presných hodnôt, alebo Google Keyword Planner, kde sa dajú získať aj podobné otázky.
A až potom, keď sú ideálne kľúčové slová zistené, sa dá pustiť do efektívnej optimalizácie pre internetové vyhľadávače alebo PPC reklamy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol