zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kto je správny copywriter?

Za copywritera  sa považuje autor, čo píše reklamné a propagačné texty, posty na sociálne siete, reklamné a predajné e-mailové správy, tlačové správy, katalógy a ďalšie texty, ktoré majú súvislosť s obchodovaním a propagovaním. Čo ale logicky neznamená iba potrebu vedieť písať, ale tiež porozumieť chovaniu internetovej verejnosti, dokázať sa vcítiť do jej názorov a potrieb, vedieť dokonale štruktúrovať a formátovať text a využívať v ňom kľúčové slová, rozumieť marketingu, mať všeobecný prehľad , byť kreatívny a samozrejme dokonale zvládať svoj jazyk.

Texty, ktoré takýto copywriter tvorí, potom musia ideálne zodpovedať potrebám klientov, ktorých majú osloviť a vysvetliť im všetko, čo potrebujú títo klienti vedieť, alebo ich presvedčiť, ak majú nejaké schopnosti, a to bez toho, aby sa čitatelia cítili byť takýmito textami manipulovaní v záujme niekoho iného. Takéto texty musia takisto oznamovať jedine relevantné a pravdivé informácie, nesmú sľubovať nesplniteľné. A musia byť v ideálnom prípade také, aby sa s nimi čitateľ bezpochyby stotožnil.

Pokiaľ by sa niekto chcel copywritingu venovať osobne, môže sa toto remeslo do určitej miery aj naučiť, napríklad s využitím online programu Copykiller. Ten dokáže v mnohých ohľadoch človeku pomôcť, aby sa zorientoval v tejto problematike a dokázal tak vytvárať texty relatívne blízke ideálu. Aj keď predsa stále iba blízke.

A čo teda program Copykiller ponúka? Jednoduché návody, ako na to, mnohé názorné ukážky, pracovné listy a praktické úlohy využiteľné v tejto činnosti a inšpirácie zo sveta copywritngu a online marketingu.

Ale nerobte si ilúzie. Ani potom sa z vás ešte stopercentní copywriteri nestanú. Sú totiž aj veci, ktoré sa jednoducho naučiť nedajú, ktoré musia byť v človeku samotnom. A na tom cudzia pomoc moc nezmení.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol