seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kto je správny copywriter?

Za copywritera  sa považuje autor, čo píše reklamné a propagačné texty, posty na sociálne siete, reklamné a predajné e-mailové správy, tlačové správy, katalógy a ďalšie texty, ktoré majú súvislosť s obchodovaním a propagovaním. Čo ale logicky neznamená iba potrebu vedieť písať, ale tiež porozumieť chovaniu internetovej verejnosti, dokázať sa vcítiť do jej názorov a potrieb, vedieť dokonale štruktúrovať a formátovať text a využívať v ňom kľúčové slová, rozumieť marketingu, mať všeobecný prehľad , byť kreatívny a samozrejme dokonale zvládať svoj jazyk.

Texty, ktoré takýto copywriter tvorí, potom musia ideálne zodpovedať potrebám klientov, ktorých majú osloviť a vysvetliť im všetko, čo potrebujú títo klienti vedieť, alebo ich presvedčiť, ak majú nejaké schopnosti, a to bez toho, aby sa čitatelia cítili byť takýmito textami manipulovaní v záujme niekoho iného. Takéto texty musia takisto oznamovať jedine relevantné a pravdivé informácie, nesmú sľubovať nesplniteľné. A musia byť v ideálnom prípade také, aby sa s nimi čitateľ bezpochyby stotožnil.

Pokiaľ by sa niekto chcel copywritingu venovať osobne, môže sa toto remeslo do určitej miery aj naučiť, napríklad s využitím online programu Copykiller. Ten dokáže v mnohých ohľadoch človeku pomôcť, aby sa zorientoval v tejto problematike a dokázal tak vytvárať texty relatívne blízke ideálu. Aj keď predsa stále iba blízke.

A čo teda program Copykiller ponúka? Jednoduché návody, ako na to, mnohé názorné ukážky, pracovné listy a praktické úlohy využiteľné v tejto činnosti a inšpirácie zo sveta copywritngu a online marketingu.

Ale nerobte si ilúzie. Ani potom sa z vás ešte stopercentní copywriteri nestanú. Sú totiž aj veci, ktoré sa jednoducho naučiť nedajú, ktoré musia byť v človeku samotnom. A na tom cudzia pomoc moc nezmení.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol