zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kto je na internete úspešný?

Keby som sa vás spýtal, čím sa líšia weby úspešných a neúspešných internetových podnikateľov, možno by ste mi dokázali odpovedať rôzne. Ale je tu jedna odpoveď, ktorá tu platí univerzálne vo všetkých prípadoch. Weby úspešných podnikateľov spoznáme podľa toho, že ich vo vyhľadávačoch kedykoľvek ľahko objavíme, zatiaľ čo weby ich neúspešných konkurentov sa vyznačujú tým, že by sme ich museli v zoznamoch zostavených internetovými vyhľadávačmi dlho hľadať, pokiaľ by sme ich tam teda vôbec našli.

No, je to tak. Internetové vyhľadávače posudzujú automaticky kvality podobných ponúk, a potom tie, ktoré im pripadajú najdokonalejšie, posúvajú medzi relevantnými ponukami vpred, zatiaľ čo nedokonalé weby končia zapadnuté niekde ďaleko v siahodlhom zozname, kde ich nikto nehľadá a ani nenájde. A weby tých najhorších majiteľov sa potom vo vyhľadávačoch ani nedajú nájsť. Kto chce teda uspieť s internetovým podnikaním, musí sa postarať hlavne o to, aby sa zavďačil vyhľadávačom kvalitami svojich internetových stránok. Pretože ľudia hľadajú na internete prakticky len s využitím vyhľadávačov, a čí web je týmito nástrojmi ponúkaný prednostne, ten oslavuje najväčšie podnikateľské úspechy.

Ale viete vy, čo sa vyhľadávačom páči a čo nie, za čo vás posunú nahor a za čo odsunú niekam do pozadia? Možno ani v najmenšom. A keď budete túto tému hľadať na internete, dozviete sa nanajvýš kusé informácie, ktorých aplikáciou si ako podnikatelia veľmi nepomôžete. A kto si chce pomôcť, chce byť medzi najnájdenejšími a najvyužívanejšími ponukami, musí staviť na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače ponúkanú skutočnými odborníkmi, ktorí si s tým vedia poradiť. A tak podnikatelia vsádzajú na SEOlight, kedykoľvek sa chcú na internete presadiť. Tu je totiž úspech zaručený. Pretože všestranne dokonalá optimalizácia založená na dokonalých znalostiach je to jediné, čím sa dajú vyhľadávače žiaducim spôsobom ovplyvniť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol