zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Koľkokrát kliknú, toľkokrát sa platí

Pri svojej propagácii na internete môže hociktorý z podnikateľov pochybiť. Keď tu vsadí na „nesprávneho koňa“ , platí napríklad aj ako bláznivý, ale pretože takáto reklama nikoho nezaujme, je jej efekt biedny či dokonca nulový a do tohto vložené peniaze sa tak strácajú bez návratnosti. A preto je celý rad podnikateľov, ktorí nevsádzajú na neistý výsledok a preferujú istoty, u akých vždy vedia, koľko zaplatia a čo im to prinesie.

Reklamou, pre ktorú sa jednoznačne hodí pred okamihom zmienený popis, je PPC, teda reklama financovaná úmerne tomu, u koľkých zákazníkov vzbudí natoľko seriózny záujem, že na ňu kliknú v snahe dozvedieť sa viac.

Ten, kto si zaplatí a nechá prevádzkovať PPC reklamnú kampaň, tak má istotu, že sa mu dostane skutočne efektívna propagácia a že sa peniaze na ňu vynaložené pravdepodobne vrátia.

Podobnú PPC propagáciu si môže nechať zaistiť ktokoľvek, a to na Google Adwords a Sklik, prípadne aj s prevádzaním takejto reklamy z jedného z týchto systémov do toho druhého.

PPC reklama tu dáva tiež možnosť vybrať si medzi lokalitou, kam má byť zameraná, výsledky sú ľahko overiteľné a prinášajú okamžitý efekt, človek tu má svoje investície kedykoľvek pod kontrolou a súčasne môže svoju reklamnú kampaň kedykoľvek aj ukončiť alebo prerušiť.

Optimálne je ale nespoliehať sa iba na zmienené PPC reklamy. Keď si tu niekto hľadá partnera, ktorý by ho podobne propagoval, mal by zvoliť toho, ktorý toho môže ponúknuť súčasne aj viac.  Napríklad spravovanie webov a ich optimalizáciu pre internetové vyhľadávače či reklamy prevádzkované na sociálnych sieťach. Pretože len tak je zaručené, že sa žiadny podnikateľský web nestretne iba z nedostatočnou jednostrannou podporou, ale že tento bude propagovaný dokonale. Čo je nevyhnutné pre dosiahnutie žiaducich výsledkov, aké prevádzkovateľ podnikateľského webu očakáva.

A predovšetkým kontinuálne spravovanie, značiace pravidelné analyzovanie štatistík, kľúčových slov a trendov spoločne s pridávaním a vylepšovaním inzerátov a riešením možných problémov, zaistí podnikateľskému webu jeho dokonalú efektivitu a výnosnosť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol