zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kľúčové slová sú zásadné

Keby nebolo kľúčových slov, boli by sme hodení, čo sa internetu a hľadanie na ňom, o značný kus vývoja späť. Pretože keby týchto nebolo, nemali by ľudia čo zadávať do internetových vyhľadávačov, a tieto by pre zmenu nemali čo hľadať. Takže by sa stali služby internetových vyhľadávačov nemožnými a zbytočnými a my ľudia by sme ďalej hľadali jedine tak, že by sme tak dlho skúšali šťastie, kým by to raz nevyšlo. Pokiaľ by nám to nakoniec niekedy vôbec vyšlo.
A tak je dobre, že pojem kľúčové slová existuje. Je to dobre, aj keď máva hocikto z nás aj kvôli týmto problémom.
Zoberme si napríklad takýchto internetových podnikateľov. Tí potrebujú na svojich weboch návštevnosť, aby si zarobili, a aby boli ich ponuky objavené a využité, musia títo zvoliť optimálne kľúčové slová pre svoje weby a pokojne aj pre svoje jednotlivé ponuky. A určite to s hľadaním takýchto kľúčových slov nemajú ani trochu ľahké. Pretože tá musí:

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol