zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kľúčové slová nie sú len slová

Ľudia hľadajú všetko, čo ich na internete zaujíma a o čom presne nevedia, kde to nájsť, s pomocou internetových vyhľadávačov. A pretože sú také vyhľadávače iba obyčajné nástroje, ktoré nevedia samostatne myslieť, je logické, že síce pre hľadajúceho človeka objaví to, po čom dotyčný pátra, ale to jedine vtedy, keď presne vedia, čo majú hľadať. A dozvedia sa to tak, že sa do nich zadajú hľadané kľúčové slová, teda to, čo dotyčného hľadajúceho zaujíma.

Človek sem teda zadá kľúčové slovo alebo kľúčové slová a vyhľadávač mu nájde to, čo takým výrazom zodpovedá. A navyše to aj zoradí podľa toho, nakoľko sa javí byť ktorá stránka relevantná, s tým najdokonalejšie vyzerajúcim vpredu. Teda tam, kde si ľudia neskôr pravdepodobne nájdu to, čo ich zaujíma.

A keď chce niekto so svojím webom uspieť, mal by si zvoliť tie najideálnejšie kľúčové slová. Teda to, čo ľudia dosť často hľadajú a čo je ponúkané čo možno najmenším počtom silnejších konkurentov, voči ktorým je ťažké sa presadiť. A to chce také potenciálne použiteľné slová analyzovať.
A ako sa tieto analyzujú? Predovšetkým sa zisťuje, čo očakávaní návštevníci od dotyčného webu očakávajú a ktoré kľúčové spojenia pri svojom hľadaní využívajú. Významné je ale potrebné aj to, ktoré sú kľúčové slová využívané v lokalite, ktorú má onen web osloviť, aké frázy sú využívané konkurentmi a aké z doposiaľ používaných kľúčových slov neprinášali žiaduci efekt. To je nevyhnutné, pretože je takáto analýza kľúčových slov nevyhnutná pre úspech v internetových vyhľadávačoch. A zabudnúť ju znamená pripraviť sa o časť alebo napríklad aj o všetkých žiaducich návštevníkov. Tých, ktorí vsádzajú na odlišné slová a vo vyhľadávačoch tak web s odlišnými kľúčovými slovami jednoducho nenájdu. Zatiaľ čo zhoda v kľúčových slovách, navyše takých, ktoré nie sú hojne využívané konkurenciou, predznamenáva úspech.
A úspech predsa chcú oslavovať na internete všetci. Inak by sa totiž s tvorením nejakého webu nezdržiavali.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol