zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kľúčové slová

K vyhľadávaniu nejakej služby, produktu, či akéhokoľvek hesla sa v dnešnej dobe používajú takzvané fulltextové vyhľadávače. Tie pracujú s kľúčovými slovami alebo tiež keywords, ktoré sú zodpovedné za obsah, ktorý sa po kliknutí vo vyhľadávaní zobrazí. Aby bolo možné web kvalitne zoptimalizovať, je vhodné použiť nejaký z plánovačov kľúčových slov.

Ten umožní vybrať nielen kľúčové slová pre Google, ale tiež kľúčové slová pre Seznam. Pre vyhľadávač Google sa dá využiť služba Adwords, pre vyhľadávač Seznam je to zasa Sklik. Vyhľadávanie kľúčových slov je vďaka týmto nástrojom pomerne rýchle, a preto môže byť celková optimalizácia oveľa efektívnejšia, než keby sa experimentálne skúšalo, ktoré kľúčové slová sú efektívne a ktoré naopak.

Ďalšie užitočné nástroje, ktoré optimalizácii pomôžu v nemalej miere:

  1. Collabim – Najpoužívanejší SEO nástroj v Českej republike, ktorý okrem hľadania vhodných kľúčových slov dokáže skúmať PPC reklamy spojené s daným slovom, prípadne vie previesť jednorazové analýzy a veľa ďalšieho.
  2. Marketing Miner – Novinka, ktorá však môže smelo konkurovať zavedeným SEO optimalizačným nástrojom. Jeho podstata spočíva vo využívaní veľkého množstva čiastkových nástrojov, ktoré po vhodnom nastavení dokážu všetku prácu urobiť za vás, a to vrátane výberu kľúčových slov pre SEO.

Prenechajte návrh kľúčových slov špecialistom

Aj napriek tomu, že sú k dostaniu tieto optimalizačné nástroje, je nadmieru vhodné zvážiť využitie služieb špecialistov. Naša firma SEOlight s.r.o. dokáže navrhnúť vhodné kľúčové slová, a to vďaka analýze hľadanosti kľúčových slov. Preto nemusíte ani prinajmenšom riešiť to, ako zvoliť kľúčové slová, čo by mali spĺňať a podobne.

Nezabúdajte na to, že výber kľúčových slov je iba začiatok. Ku kvalitnej optimalizácii je nutné pripojiť tiež budovanie spätných odkazov či komplexnú úpravu webu, čo sú ďalšie zo služieb, o ktoré sa dokážeme s eleganciou postarať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol