zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Keyword

Kľúčové slobo čiže anglicky „keyword“ je slovo alebo slovné spojenie, pomocou ktorého užívatelia na internete vyhľadávajú webové stránky. Kľúčové slovo sa zadá do internetového vyhľadávača, ktorým býva najčastejšie Google alebo Seznam, na základe čoho sa zobrazí obsah zodpovedajúci zadanému kľúčovému slovu. Kvôli svojmu významu a dôležitosti dal Keyword vzniknúť odvetviu, ktoré sa nazýva SEO optimalizácia (Search Engine Optimalization). Jedná sa o súbor činností, vďaka ktorým je možné ovplyvňovať polohu odkazu na webové stránky pri zadaní určitého kľúčového slova, ktoré je významovo spojené s cieľovým webom.
Kľúčové slová majú obrovský vplyv na celkový úspech SEO optimalizácie a možnosť jednoducho a rýchlo vyhľadať konkrétny web. Preto je dôležité pre začatím optimalizácie konkrétnej stránky previesť analýzu kľúčových slov. Na základe analýzy je možné začať s posilňovaním kľúčového slova, čo však niekedy môže byť náročné, pokiaľ sa jedná o obecnejšie kľúčové slovo, ako napríklad „dovolenka, body, notebook“ apod.

4.4/5 - (11 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol