zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kedy si ľudia ponuky všimnú?

S dosť veľkou pravdepodobnosťou už ste niekedy na internete nakupovali alebo o tom aspoň uvažovali. A tak poznáte prinajmenšom v hrubých rysoch také počínanie, viete, ako to pri internetových obchodoch chodí. Ale v prevažnej väčšine prípadov to poznáte len z pohľadu zákazníkov, a nie tých, ktorí sa takýmto obchodovaním živia. A preto by ste mohli ľahko zotrvávať v blude, že je také internetové obchodovanie vlastne hračka a dokonalosť sama. Pretože je tu všetko také jasné! Keď niekto niečo zháňa, zadá zrejme požadovaný výraz do vyhľadávača, ktorý mu umožní okamžite zamieriť k tomu, kto mu to ponúka, a potom už sa v prípade trvajúceho záujmu iba uzavrie obchodná dohoda.

Lenže to je na prvý pohľad dokonalá predstava tých, ktorí nakupujú. Lenže na túto problematiku sa dá nazerať aj očami tých predávajúcich. A tu už nie je určite nebo bez mráčika. Tu už nie je hodnotenie situácie v podobnom biznise zase až také optimistické. A to plným právom.

Tým, ktorí na internete niečo zháňajú, sa totiž, ako sa vie, zobrazí množstvo ponúk. A títo to majú jednoduché, pretože obvykle kliknú na to prvé, čo im internetové vyhľadávače predložia. Lenže čo sa týka predajcov alebo poskytovateľov rôznych služieb, tí môžu hýriť optimizmom jedine v prípade, že sa ich ponuka predkladá internetovej verejnosti práve takto prednostne, pred inými ponukami. A tá väčšina ponúkajúcich, ktorá nemá také šťastie? Tá nejasá. Nemá dôvod. Pretože na jej weby sa nikto nehrnie a spravidla sa o nich ani nevie. No čo oči nevidia…

A tak sa internetoví ponúkajúci musia postarať, aby si ich verejnosť všimla. A keď si odmyslíme drahú reklamu, čo ešte zostáva, aby sa niekto podnikajúci na internete zviditeľnil? Pochopiteľne už iba SEO. Teda optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Tou je totiž možné zaistiť webom lepšiu pozíciu medzi ponukami v internetových vyhľadávačoch. A preto toľko podnikateľov optimalizuje.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol