zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kedy je web dokonalý?

Ten, kto chce aby jeho web náležite zapôsobil na užívateľov internetu a priniesol požadovaný efekt, musí rovno zabudnúť na to, že by sa mal uspokojiť len s nejakým obyčajným pozlátkom. Samozrejme, to, čo je považované za najobľúbenejšie, napríklad obrázky, fotografie, pestré farby a podobne, síce tiež môže zohrať určitú úlohu, ale rozhodne to nie je presne to pravé, s čím by ten, kto ponúka zbožie, služby či iné veci zabodoval. Sú tu aj ďaleko dôležitejšie faktory, ktoré na weboch rozhodujú o ich (ne)úspechoch.

Dôležité je napríklad brať na ohľad aj ďalšie aspekty.

  1. Nevyhnutné je napríklad zvoliť si takú doménu, ktorá je pre danú úlohu, ktorá má byť splnená najideálnejšia.
  2. Vzhľad webu, ktorý má byť prevádzkovaný, potom musí zodpovedať konkrétnym potrebám, ktoré majú byť naplnené. Dôležitými faktormi sú tu teda grafika, rozlíšenie, ale tiež logotyp a podobne.
  3. Takýto web musí byť rovnako jednoducho zapamätateľný, aby sa užívateľovi vybavil, kedykoľvek to je potrebné.
  4. Informácie, ktoré sú tu zverejnené, musia byť súčasne aktuálne, dostatočne relevantné a atraktívne, zároveň však aj pravdivé. Klamstvo má, ako je známe, krátke nohy a ďaleko sa s ňou nedostaneme. Na rozdiel od webu dôveryhodného hneď na prvý pohľad.
  5. Na webu potom musia byť také informácie, rovnako ako aj ďalšie prvky, optimálne rozmiestnené, a to tak, aby zodpovedali ako potrebám užívateľov, tak aj internetovému vyhľadávaču. Navigácia tu musí byť optimálna, konzistentná a sama o seba aj plne funkčná.
  6. Web musí byť technicky natoľko dokonalý, aby sa kvalitne a dostatočne rýchlo zobrazoval v najrôznejších prehliadačoch, aby vyhovoval ako počítačom, tak aj mobilným telefónom a ďalším internet využívajúcim zariadeniam.
  7. Nevyhnutný tu je napríklad aj kvalitný HTML a CSS kód.

Web teda musí byť prehľadný, funkčný, naplnený ideálnym obsahom a v ďalších ohľadoch zodpovedať potrebám vyhľadávačov a užívateľov. Len tak je zaručené, že splní svoje poslanie.

A preto je tak dôležité vsadiť na SEO. Teda na spôsob, ako odborne odstrániť všetko, čo by tu mohlo byť potencionálne na škodu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol