seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Keď sa webom nedarí

Ako už dnes všetci veľmi dobre vieme, internet slúži k tomu, aby spojoval ľudí, ktorí majú byť spojení, a to bez ohľadu na to, kde na svete sa práve nachádzajú a kým sú. Jednoducho sa každý z nich pripojí a vyhľadá si svojho spoločníka alebo spoločníkov akéhokoľvek druhu.

A k takýmto kontaktom prichádza logicky predovšetkým na najrôznejších weboch, na ktorých niekto ponúka a tí ostatní o to ponúkané prejavujú záujem. Lenže…

Lenže zatiaľ čo je možnosť ponúkať niečo na internete dopriata každému, kto má pripojenie k tejto sieti a vhodné zariadenie, na ktorom internet funguje, zatiaľ čo si môže svoj web sprostredkovať ktokoľvek a poskytovať na ňom čokoľvek, s dopytom po takýchto weboch to v nejednom prípade nie je žiadna sláva. Ako často dochádza len k tomu, že si niekto svoj web síce sprostredkuje, ale následne o neho nie je prejavovaný taký záujem, aký by bol žiaduci!  A to je pochopiteľne nepríjemné. Pretože prečo niečo ponúkať, keď nie je nikoho, kto by to využil?

Že je osud z tohto hľadiska krutý? Môže sa zdať, že tomu tak je. Ale v skutočnosti za tým nie je ani tak osud, ako skôr nedostatky, ktoré dotyčný web má a ktoré ho poškodzujú z hľadiska internetových vyhľadávačov, ktoré sa v zásadnej miere podieľajú na tom, aký web bude v hojnom počte navštevovaný a ktorý nie.  Vyhľadávače skrátka nachádzajú a posudzujú jednotlivé weby podľa daných kritérií a po takomto posúdení tu ponúkajú hľadajúcej verejnosti takéto výtvory na pozíciách, kde ich má každý ihneď po ruke, no takisto kdesi vzadu, kam sotva niekto z hľadajúcich ľudí niekedy zamieri. A aby sa človek so svojim webom prepracoval na tie najvýhodnejšie pozície v internetových vyhľadávačoch a tým si automaticky zaistil dostatok návštevníkov, je potrebné vsadiť na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, teda na SEO. Iba vďaka nej sa dokáže zdokonaliť web podľa toho a tak, aby vyhovoval vyhľadávačom, tým sa dá dosiahnuť vysnená a nevyhnutná návštevnosť pre web, čo je prvým predpokladom dosiahnutia úspechu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol