zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Keď sa webom nedarí

Ako už dnes všetci veľmi dobre vieme, internet slúži k tomu, aby spojoval ľudí, ktorí majú byť spojení, a to bez ohľadu na to, kde na svete sa práve nachádzajú a kým sú. Jednoducho sa každý z nich pripojí a vyhľadá si svojho spoločníka alebo spoločníkov akéhokoľvek druhu.

A k takýmto kontaktom prichádza logicky predovšetkým na najrôznejších weboch, na ktorých niekto ponúka a tí ostatní o to ponúkané prejavujú záujem. Lenže…

Lenže zatiaľ čo je možnosť ponúkať niečo na internete dopriata každému, kto má pripojenie k tejto sieti a vhodné zariadenie, na ktorom internet funguje, zatiaľ čo si môže svoj web sprostredkovať ktokoľvek a poskytovať na ňom čokoľvek, s dopytom po takýchto weboch to v nejednom prípade nie je žiadna sláva. Ako často dochádza len k tomu, že si niekto svoj web síce sprostredkuje, ale následne o neho nie je prejavovaný taký záujem, aký by bol žiaduci!  A to je pochopiteľne nepríjemné. Pretože prečo niečo ponúkať, keď nie je nikoho, kto by to využil?

Že je osud z tohto hľadiska krutý? Môže sa zdať, že tomu tak je. Ale v skutočnosti za tým nie je ani tak osud, ako skôr nedostatky, ktoré dotyčný web má a ktoré ho poškodzujú z hľadiska internetových vyhľadávačov, ktoré sa v zásadnej miere podieľajú na tom, aký web bude v hojnom počte navštevovaný a ktorý nie.  Vyhľadávače skrátka nachádzajú a posudzujú jednotlivé weby podľa daných kritérií a po takomto posúdení tu ponúkajú hľadajúcej verejnosti takéto výtvory na pozíciách, kde ich má každý ihneď po ruke, no takisto kdesi vzadu, kam sotva niekto z hľadajúcich ľudí niekedy zamieri. A aby sa človek so svojim webom prepracoval na tie najvýhodnejšie pozície v internetových vyhľadávačoch a tým si automaticky zaistil dostatok návštevníkov, je potrebné vsadiť na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, teda na SEO. Iba vďaka nej sa dokáže zdokonaliť web podľa toho a tak, aby vyhovoval vyhľadávačom, tým sa dá dosiahnuť vysnená a nevyhnutná návštevnosť pre web, čo je prvým predpokladom dosiahnutia úspechu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol