zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Keď sa návštevníkov nedostáva

Nech už má ktokoľvek akýkoľvek web, s ktorým chce dosiahnuť čokoľvek, potrebuje pochopiteľne v prvom rade dostatočnú návštevnosť na tomto. Používatelia internetu majú na takýto web mieriť v dostatočnom počte, aby mal tento svoj zmysel, aby sa splnilo to, čo sa od takého webu očakáva.
Avšak túžba po väčšom počte návštevníkov neprichádza nikdy sama. Tú si musí prevádzkovateľ takéhoto webu zaistiť sám. A to jednak propagáciou a jednak optimalizáciou pre internetové vyhľadávače.
Optimalizácia je pochopiteľne tým najlogickejším a často aj najefektívnejším riešením. Pretože síce neprináša dostatočne veľký efekt okamžite, akonáhle sa do nej človek pustí alebo si ju zaistí u profesionálov, ale zato funguje dlhodobo, na rozdiel od reklám, ktoré síce zaberú (pokiaľ teda zaberú) hneď, ale akonáhle tieto zmiznú, stratia sa aj ich efekt.
Avšak zatiaľ čo je možné optimalizovať prakticky každý web, je treba sa vždy zamyslieť nad tým, ak to má zmysel. Vyžaduje si to totiž pochopiteľne vynaloženie peňazí alebo obetovanie času, a to sa nie vždy dostatočne oplatí. Profesionálna pomoc tu totiž stojí úmerne množstvu a úrovni konkurencie, odboru, stavu daného webu a zameraniu špecialistov na SEO alebo zvolenej SEO agentúry, a tisíce až státisíce korún mesačne sa u nás pochopiteľne len tak za niečo vynakladať neoplatí. A to už ani nehovoriac o tom, že v cudzích krajinách môžu takéto služby vychádzať aj na milióny, ba aj na miliardy.
Avšak cena optimalizácie nie je tým jediným, čo môže od optimalizácie odrádzať. Do úvahy treba totiž vziať aj to, že niektoré stránky môžu mať aj také kľúčové nedostatky, ktoré im vyslovene bránia v umiestnení sa na lepších pozíciách v internetových vyhľadávačoch. A keď nemá nejaká platforma potrebné a výhodné riešenia a nastavenia pre SEO a tieto je možné riešiť len ťažko alebo sčasti, je lepšie rezignovať ako míňať za niečo, čo sa aj tak nestane dostatočne dokonalým.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol