zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Kde by sme boli bez spätných odkazov?

Hocikto z tých, čo sa sťažujú na nedostatočnú návštevnosť svojho webu, si nemusia lámať hlavu nad tým, čo je zlé na ich ponuke. Na tej totiž nič zlého byť nemusí, tá môže byť dokonca aj priamo dokonalá. A napriek tomu je táto prepadák, napriek tomu o ňu nejaví internetová verejnosť záujem.

Problém totiž môže tkvieť aj v niečom úplne inom. Konkrétne v nedokonalom využití alebo dokonca celkovom nevyužívaní jednej z najvýznamnejších zbraní, čo sa na internete využívajú v konkurenčnom boji. A tou je optimalizácia pre internetové vyhľadávače, respektíve jeden z jej významných nástrojov, čo nesie označenie spätné odkazy.

Takéto spätné odkazy totiž hrajú vo vyhľadávaní určitého obsahu na internete závažnú úlohu. Sú- ak by sme mali použiť prirovnanie k niečomu z nášho reálneho sveta- totiž akýmisi smerovkami, ktoré ukazujú záujemcom najkratší možný smer, ako sa dostať tam, kam by sa hľadajúci človek rád dostal.

Takéto odkazy teda privádzajú na určitý web návštevníkov z iných webov. A aby to fungovalo skutočne čo najdokonalejšie, je žiaduce, aby sa tieto odkazy objavili práve na weboch s vysokou návštevnosťou. Z webov nezaujímavých by totiž logicky nikoho nepresmerovali.

Ďalej je potom potrebné, aby sa takéto spätné odkazy užívateľom internetu ponúkali čo najefektívnejšie, aby navádzali ku kliknutiu. Kvôli čomu je napríklad prospešné umiestňovať ich do obsahových či propagačných článkov na predných miestach iných webov, a nie niekam do ústrania, komentárov a podobne.

A ako sa takéto umiestnenie dosahuje? Pochopiteľne celkovo len tak, že k tomu dá majiteľ webu, na ktorom sa má takýto odkaz ocitnúť, súhlas. Čo sa obvykle deje za protislužbu.

A aby niekto nestrácal tvorbou spätných odkazov zbytočne čas a možno aj peniaze a pritom nechyboval, je vhodné nechať to na profesionálov z oboru SEO. Tí si s tým totiž ľahko poradia.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol