zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Každý detail je dôležitý

O tom, že sa na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, teda na zdokonaľovanie webov, ktoré majú za účel posun odkazu na daný optimalizovaný web vpred medzi ďalšími predstavovanými odkazmi, využíva aj písanie textov, teda copywriting, sa už dávno vie. Aspoň teda medzi tými, ktorí pri presadzovaní sa so svojím webom na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače vsádzajú alebo sa o túto aspoň ešte len zaujímajú. A vie sa tiež, čo že ten copywriting v zásade obnáša. Lenže je také povedomie o copywritingu medzi neznalými ľuďmi často predsa len vcelku povrchné a nejednu skutočnosť pominuteľné. A preto by mohol hocikto nadobudnúť dojem, že sa aj on môže stať copywriterom. Čo by však nakoniec nebolo reálne a úspešné.


Ono totiž nie je písanie ako písanie. A nie je teda ani copywriting ako nejaké to pisálkovstvo. A to, že niekto poskladá dohromady nejaký článok, ešte nie je ani zďaleka copywriting. K tomuto sa totiž vzťahujú aj ďalšie záležitosti, na ktoré sa nemôžu zabúdať a ktoré robia z takých skutočne kvalitných obsahových a reklamných článkov niečo, čo pomáha webom z pohľadu internetových vyhľadávačov.


Texty musia v prvom rade zaujať. Aj keď to nie je samo o sebe pre SEO zase až také zásadné, bez atraktivity to pri článkoch nejde, pretože bez toho, že sa do nich niekto začíta, sa toho veľa nedokáže, a aj vyhľadávače určitým spôsobom texty posudzujú, hodnotia a prikladajú im určitú váhu . Pri textoch využiteľných pri copywritingu je tak dôležitá napríklad aj ich dĺžka, aj ich štruktúra, aj téma, aj využitý slovník zodpovedajúci požiadavkám cieľovej skupiny, ktorá sa má osloviť. O pravopise ani nehovoriac. A aby text čo najlepšie zaujal, je potrebné vlastne aj to, aby tu bol atraktívny nadpis a úvod, na čom záleží, či sa niekto do čítania pustí alebo nie.


A potom to chce pri copywritingu vedieť aj to, ako v podobných textoch aplikovať kľúčové slová, ako sem vkladať prípadné spätné odkazy a kedy a kde takéto texty publikovať. A len ten, kto to ovláda, je potenciálne úspešným copywriterom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol