zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Každá nedokonalosť sa vypomstí

Zriadiť si na internete nejaký web a dúfať, že tento bude oslavovať úspechy automaticky, nemá zmysel. To je ako dajme tomu položiť bezmyšlienkovite niekam v našom svete jedálny lístok a dúfať, že ho práve na takom náhodne zvolenom mieste nájdu mnohí ľudia, a to navyše tí, ktorí majú danú reštauráciu v dosahu, majú hlad a peniaze a budú ju chcieť využiť. A ako mi iste po krátkom zamyslení sa potvrdíte, je podobná predstava o dosahovaní úspechu naivná. Aj keby niekto takýto jedálny lístok objavil, bola by len malá pravdepodobnosť, že to k niečomu bude. A väčšina tých, ktorých by mohol zaujať, si ho ani nevšimne. A možno si ho nevšimne vôbec nikto.

S webmi na internete je to v podstate rovnaké. Sú niekde vyvesené, lenže práve tak je tu publikovaný aj celý rad iných materiálov. A pravdepodobnosť, že by niekto práve takýto konkrétny jediný web našiel, je často prakticky rovná nule.

Musíme však skončiť takto trpkým konštatovaním? Našťastie nemusíme. Weby sa totiž dajú optimalizovať pre internetové vyhľadávače, teda sa dajú upravovať a zdokonaľovať. A tiež je možné ich podporovať využitím aj niečoho, čo s nimi automaticky nesúvisí.

K tomu, aby sa stal web natoľko dokonalým, že ho internetové vyhľadávače budú prednostne ponúkať tým, ktorí prejavia záujem, sú dôležité také záležitosti ako linkbuilding, teda tvorenie odkazov, ktoré na takýto web budú privádzať návštevníkov a súčasne tomuto dodávať aj punc niečoho skvelého, copywriting, teda písanie ideálnych textov slúžiacich okrem iného aj spomínanému linkbuildingu, čo najvhodnejší výber kľúčových slov a reklama.

A určite sa oplatí zapojiť do boja o čo najvyššiu návštevnosť a úspechy vo vyhľadávačoch aj sociálne siete. Sem totiž možno umiestňovať aj reklamy, navyše aj zacielené priamo na určitú žiadúcu skupinu užívateľov. Alebo aj využiť angažovanie samotných užívateľov sociálnych sietí ochotných zdieľať atraktívne príspevky, ktoré môžu s propagáciou veľmi výdatne pomôcť.

Jednoducho sa treba snažiť, aby sa web presadil. Jeho úspech sám nepríde.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol