zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

K čomu sú spätné odkazy?

Každý, kto má aspoň elementárne povedomie o tom, čo prináša optimalizácia pre internetové vyhľadávače, je zaručene informovaný tiež o tom, k čomu sú v rámci optimalizácie, a nielen v jej rámci, prospešné ba priam nevyhnutné, spätné odkazy. A každý, kto tento pojem pozná, si logicky odvodí, že ide o vec so zásadným významom, ktorú rozhodne nie je dobré ignorovať. Pretože ten, kto by sa tejto problematike, teda linkbuildingu, vyhol, by uškodil jedine sám sebe, teda tomu, čo potrebuje presadiť medzi internetovou konkurenciou.

Linkbuilding je totiž metóda, čo slúži k získavaniu spätných odkazov slúžiacich určitému webu k privádzaniu návštevníkov z iných webov. Ide tu o to, dostať odkazy na cudzie weby, logicky tie tematicky podobné, dôveryhodné a tešiace sa veľkej priazni internetovej verejnosti, kde tieto poslúžia  ako ponuka dostať sa ich prostredníctvom na hypoteticky rovnako návštevy hodný web, ktorý tieto podporujú. Čo je zdanlivo jednoduchý spôsob, ako si zaistiť návštevnosť s využitím kvalít prezentácii niekoho iného.

A prečo tvrdím, že ide o vec len zdanlivo jednoduchú? Skrátka preto, lebo na takéto dôveryhodné weby a obzvlášť na optimálne pozície na nich nie je prepašovanie odkazov vôbec ľahké. To je zvyčajne umožnené len takému internetovému výtvoru, ktorý stojí rovnako za to, prípadne majiteľovi webu, ktorý si za to môže dovoliť náležite zaplatiť.

A čo iné weby, ktoré takéto podobné odkazy potrebujú inde? Tým nezostáva nič iné, len skúsiť to napríklad v podobe odkazov vložených do akože obsahových a kvalitných textov, ktoré sa dajú niekde zverejniť, vo forme výmeny alebo ukladaním odkazov do dostupných katalógov, komentárov a podobne. Čo nemá ale ani zďaleka takú váhu a neraz je to vyhľadávačmi aj sankcionované. A to skôr uškodí, než pomôže.

Ale každopádne sú odkazy dôležité. A to nielen ako pomyselné ukazovatele smeru, kadiaľ sa dá vydať z nejakého webu ďalej, ale aj ako plusové body pri posudzovaní webov internetovými vyhľadávačmi. A preto sa na ne nesmie zabúdať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol