zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

K čomu je tu SEO?

Ten, kto vie, čo so sebou prináša SEO, nemôže tvrdiť, že sa dá bez tejto pomoci v súčasnom internetovom podnikaní zaobísť. Každý, kto optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, čo sa pod touto skratkou skrýva, pozná, naopak vie, že je niečím, čo veľmi často nemôže chýbať. A to pochopiteľne v prípadoch, keď sa podnikateľ využívajúci k svojmu živobytiu vlastný web, na ňom stýka s nedostatočnou návštevnosťou.

Je to proste tak. Keď sa má prevádzkovať nejaká podnikateľská činnosť na internete, je neodmysliteľné nielen zaobstaranie si vlastného webu, ale aj to, aby na neho zavítalo dostatočne veľa návštevníkov, ktorí dajú využívaním dotyčnej ponuky prevádzkovateľovi tohto webu zarobiť. Pretože ak zákazníci chýbajú, je každý web skôr alebo neskôr odsúdený k zániku, ku krachu.

A ako sa dá podobne nepríjemnému trendu zabrániť? Práve využitím optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Keď sa web optimalizuje, prichádza vlastne k jeho zdokonaľovaniu z hľadiska vyhľadávačov, v dôsledku čoho si práve tu dotyčný web vylepšuje svoju pozíciu a vďaka tomu sa stáva oveľa ľahšie objaviteľným a využiteľným pre internetovú verejnosť.

Pokiaľ sa z webu odstránia jeho možné nedostatky, ak je tento zaplnený a propagovaný kvalitnými článkami a ďalšími textami, ak na neho odkazuje dostatočné množstvo kvalitných spätných odkazov, sú správe zvolené kľúčové slová a efektívne sa propaguje, prichádza k významnému posunu do čela  rebríčku odkazov, ktoré sú internetovými vyhľadávačmi predstavované ich užívateľom. A od toho je už len krôčik k otvoreniu takýchto uprednostňovaných webov, k ich zhliadnutiu a následnému využitiu toho, čo sa tu ponúka. A to je ako vieme presne to, čo je potrebné pre internetových podnikateľov. Pre tých, čo hľadajú svojich zákazníkov na sieti, kde je potrebné sa presadiť. Čo ide v nejednom prípade len vtedy, ak je použitá optimalizácia.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol