zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

K čomu je Senuto?

Na internete nie je rovnako ako v reálnom svete ničí úspech zaručený. K tomu, aby tu človek so svojim webom uspel, sa musí postarať o dosiahnutie toho, čo sa očakáva, a to neraz nie vlastnými silami, pretože už je to pri množstve internetových prezentácií nad možnosti jednotlivca.

Proste je potrebné optimalizovať pre vyhľadávače, aby sa webom zaistila dostatočne vysoká návštevnosť, s ňou stojí a padá efektivita internetových ponúk.

V dnešnej dobe sa už ponúka ako profesionálna možnosť optimalizácie, tak aj možnosť pokúsiť sa o túto do istej miery aj vlastnými silami. A jediný rozdiel, čo v tomto ohľade existuje, je ten, že profesionáli sa zhostia tejto úlohy oveľa efektívnejšie než laická verejnosť.

Samozrejme na schopnosti človeka ako takého sa spoliehať nedá, tie už sú na podobné úkony zjavne nedostačujúce. A preto sa využívajú rôzne nástroje, ktoré ľuďom ich počínanie v tejto sfére uľahčujú či dokonca umožňujú.

Medzi takéto nástroje patrí napríklad aj SEO nástroj na analýzu a sledovanie kľúčových slov s názvom Senuto.

A o čo v tomto prípade ide?

Jedná sa o poľský nástroj, ktorý pomocou strojového učenia pomáha pri analýze a výbere kľúčových slov a ich obsahovej optimalizácii, čo zlepšuje hodnotenie, relevanciu a CTR a dáva možnosť uspieť v boji s konkurenciou.

Tento nástroj funguje okrem poľštiny a angličtiny aj v češtine a skladá sa z VisibilityAnalysis, Keyword Exploreru, Rank Trackeru a SERP Analysis, kde každá sekcia obsahuje rôzne k nej sa vzťahujúce nástroje.

VisibilityAnalysis analyzuje doménu a hľadá nové príležitosti pre web spolu s porovnaním s konkurenčnými webmi. Ponúka sa tu zhrnutie úspešnosti webu, zobrazujú sa tu efektívne a najdôležitejšie kľúčové slová webu a sezónny vplyv na ne, informuje sa tu o úspešnosti konkurencie, pozícii, rastu a poklesu kľúčových slov a podobne.

Keyword Explorer klasifikuje kľúčové slová a doplňuje k ním hľadanosť, trendy a CPC.

Rank Tracker meria pozície kľúčových slov daného webu a konkurentov, odhaľuje problémy s kanibalizáciou.

A SERP Analysis detailne analyzuje výsledky vyhľadávania na dané slovo.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol