zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Joomla SEO

K účelom publikovania obsahu na internete funguje opensource platforma s názvom Joomla. Ide o platformu napísanú v jazyku PHP, ktorá s využitím databázy MySQL umožňuje spravovať obsah pridávaný na internet. Tento redakčný nástroj využívajú ako jednotlivci, tak menšie či väčšie podniky, a dokonca i veľké korporácie. Veľkou výhodou tohto internetového nástroja je Open Source, čo znamená, že nástroj je otvorený nielen k ďalšiemu šíreniu pod určitou licenciou, ale takisto k možnostiam úprav a podobne.

Pri používaní tohto nástroja by sa nemalo zabúdať na klasické zásady SEO, ktoré sa využívajú na všetkých iných miestach. Je preto výhodou udržiavať obsah neustále aktuálny, originálny, prínosný, čitateľný a skrátka nejakým spôsobom atraktívny.

K realizácii určitých SEO operácií preto vznikli rozšírenia pre redakčný program Joomla, ktoré sú praktické napríklad k správe Frontendu, poprípade existujú rôzne tipy a triky, ktorými sa dá dosiahnuť lepšieho hodnotenia vytvoreného obsahu. Platí napríklad aj možnosť upravovať textový súbor robots.txt alebo napríklad vylepšenie meta description.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol