zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Je web obsahovo dokonalý?

Pokiaľ sa má nejaký konkrétny web presadiť medzi inými internetovými ponukami, je nevyhnutné, aby bol čo možno najideálnejší, čo najlepšie odpovedajúci požiadavkám, čo sú nastavené u internetových vyhľadávačov. Pričom platí nielen to, že by tu nemalo chýbať nič z toho, čo vyhľadávače považujú za relevantné a žiaduce. Musí tu byť to, čo ovplyvňuje výsledky vyhľadávania, ale nielen to. Musí to byť tiež čo najdokonalejšie. Čo platí napríklad aj o textoch uverejnených na jednotlivých weboch.

Aj takéto texty tu musia nielen byť, ale musí ich byť aj optimálne množstvo a tieto musia spĺňať kvalitatívne kritériá. A ktoré to sú? O tom by mohli copywriteri veľmi dlho rozprávať.

A prečo by sme si tu o tom neporozprávali aspoň v krátkosti aj my?

Keď už prišla reč na texty, ktoré sa na weboch vyskytujú, potom sa iste ľahko dovtípite, že nie vždy tieto práve priťahujú čitateľov. A aj keď vyhľadávače nevedia čítať, aj tie si z textov vyberajú, aj tie ich posudzujú. A ako čitatelia, tak aj internetové vyhľadávače rozhodujú o efektivite webov, a preto by sa im mali texty prispôsobovať.

Mali by v prvom rade zodpovedať problematike, ktorej sa web venuje, a to ako tie obsahové, tak aj tie propagačné. Ďalej musia byť takéto texty primerané účelu, pre ktorý vznikli, majú byť nápomocné pri riešení toho, čo sa tu očakáva. Rovnako je vhodné vziať na vedomie ich dĺžku, pretože príliš krátky text ťažko obsiahne všetko, čo obsiahnuť má, a ten dlhý pre zmenu odradí pokojne aj veľmi zdatných čitateľov.

A úspešnosť reklamných a PR textov závisí aj na tom, nakoľko sa podobajú reklame a či sú sem umiestnené aj spätné odkazy vedúce na relevantné weby.

Tým všetkým a nielen tým, sa copywriteri zaoberajú dnes a denne. A nielen z ich pomysleného pera vychádzajú texty, ktoré pomôžu webom v presadení sa na internete. Teda v tom, čo je nevyhnutné bez ohľadu na to, o čom takéto weby konkrétne pojednávajú a aký majú účel.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol