zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

IP adresa

Jedná sa o skratku z anglického Internet Protokol a ide o unikátne číslo, ktoré je pridelené k určitému zariadeniu (najčastejšie k stolnému počítaču alebo notebooku), aké je pripojené k internetovému rozhraniu. Toto číslo je dôležité z dôvodu identifikácie, napríklad pri prenose dát alebo obecnej komunikácii medzi niekoľkými zariadeniami (server a počítač atď.).
Existujú dva protokoly, podľa ktorých sa určuje, akú formu má IP adresa mať. Jedná sa o Ipv4 a Ipv6. Zatiaľ, čo prvá forma pochádza z roku 1984 a je stále najpoužívanejšou formou IP adresy, v prípade Ipv6 ide o modernejšiu, avšak nie už až tak hojne využívanú formu. Problémom Ipv4 adresy môže byť napríklad skutočnosť, že množstvo týchto unikátnych čísel je obmedzené, v súčasnej dobe dokonca nedostačujúce, a preto sa prechádza na novší protokol Ipv6.
V oblasti SEO optimalizácie je IP adresa dôležitá napríklad pri sledovaní návštevníkov na konkrétny web, poprípade ich poloha a podobné údaje, ktoré sú z IP adresy zistiteľné. Samotná IP adresa je vytvorená zo štyroch trojmiestnych číslic (forma Ipv4), ktoré sú od seba oddelené bodkou a dosahujú hodnoty 0-255.

4.6/5 - (8 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.6/5 - (8 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol