zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Investícia sa musí vracať

Keď sa podniká, na internete rovnako ako kdekoľvek inde, je potrebné, aby sa to vyplácalo. Teda aby sa peniaze, ktoré sa do takéhoto podnika vložia, vracali. Teda je treba zaistiť, ako sa hovorí pekne anglicky Return of Investments.Teda po našom návratnosť investícií.

Je potrebné sledovať, nakoľko to dotyčné podnikanie podnikateľa vyjde a čo z toho následne má. Koľkopercentný je zisk, čo mu z toho plynie.

A je treba sledovať túto návratnosť (alias Return of Investments, v skratke ROI) tiež u reklamy, čo takéto podnikanie sprevádza. Je tu teda treba počítať dotyčný pomer zarobených peňazí k množstvu peňazí investovaných.

Čiže je potrebné starať sa aj o cenu, čo sa vynakladá na PPC reklamu. Ak je realitou, že „sa usmeje“ len určitá časť z tých návštevníkov, ktorí na takúto reklamu kliknú, musí byť cena takéhoto kliknutia jedina taká, aby neprevýšila cenu ponúkaného a skutočne predaného tovaru.

ROI je teda možné spočítať ako výnos delený investíciami krát sto. A výsledok sa vyplatí jedine vtedy, keď presiahne hodnotu 100. Inak ide o stratové počínanie.

A pretože ide o zisk v každom podnikaní, to internetové nevynímajúc, malo by sa ROI vypočítať aj v prípade obchodnej efektivity webu a význam reklamy pre ňu. Aby sa vedelo, či ide vôbec o ziskovú záležitosť. Čo sa ale často nedeje. A potom sa teda nevie, kam zbytočne unikajú peniaze. A na tom je každopádne vhodné niečo zmeniť. Čo ale môže učiniť len ten, kto ROI u svojho webu pozná.

A preto by mal každý tento parameter sledovať. Vyplatí sa to.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol