zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Internetový marketing

Online marketing alebo internetový marketing je v súčasnej dobe veľmi populárna forma podnikania. Marketing online môže mať veľa podôb, avšak v súčasnej dobe sa najviac uplatňuje predovšetkým prezentácia produktov alebo služieb pri vyhľadávaní na Google.

Napriek tomu však nejde o jedinú možnosť, akou je možné internetový marketing realizovať. Pri internetovom marketingu sa totiž uplatňujú aj sociálne siete, ktoré majú na online marketing nemalý podiel:

Reklama v oblasti sociálnych sietí funguje naozaj efektívne, nakoľko reklamu tu umiestnenú spravidla vidí veľké množstvo užívateľov. K úspechu je však neodmyslieľné vedieť, ako sa zviditeľniť. V súčasnej dobe, kedy je na internete skutočne silná konkurencia, nie je zviditeľnenie práve jednoduché. Našťastie pre tieto účely vznikla disciplína, ktorou je SEO marketing.

Akonáhle reklama prejde takzvanou SEO online optimalizáciou, stáva sa razom efektívnejšia. To hneď vďaka niekoľkým aspektom. Tým najdôležitejším je ale to, že reklama sa stane viditeľnejšia než tá reklama od konkurencie, vďaka čomu je väčšia pravdepodobnosť pre konverziu užívateľa.

SEO je cesta pre každého

Pokiaľ máte záujem o kvalitný SEO online marketing, je neodmysliteľne nutné obrátiť sa na odborníkov, ako je naša firma SEOlight s.r.o. Môžeme vám pomôcť predovšetkým so samotnou SEO optimalizáciou a PPC reklamou, čo je pre začiatok to najefektívnejšie, čo môžete zvoliť.

Samotná SEO optimalizácia následne zahŕňa niekoľko čiastkových úkonov, ktoré v závere povedú k zviditeľneniu vášho webu. Ak je vašim cieľom byť viditeľnejší než konkurencia, potom je cesta v podobe SEO a PPC reklamy kľúčom k úspechu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol