zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Instagram podnikateľom pomáha

Ak niekto podniká na internete a potrebuje dosiahnutie vyššej návštevnosti a väčšieho počtu zákazníkov, môže na to využiť aj potenciál sociálnych sietí, menovite napríklad Instagramu. Avšak je pochopiteľné, že sa ani tu nedostane nič zadarmo, a že ak chce niekto z podnikateľov potenciál tejto sociálnej siete využiť, musí vedieť, ako na to, a musí sa nevyhnutných úloh dokonale zhostiť.
Keďže Instagram umožňuje aj vyhľadávanie podľa kľúčových slov, je práve tu nielen možné, ale aj priamo žiaduce využitie optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Čo znamená predovšetkým fakt, že by sa tu mali v popisoch aj bio využívať kľúčové slová, že by tu mal mať propagujúci sa podnikateľ uvedenú aj svoju polohu a obrázkom by tu nemali chýbať alternatívne alt texty. A ak sa má takýto účet dobre propagovať, nemožno zabudnúť ani na krížovú propagáciu, pri ktorých sa umiestňujú odkazy na podnikateľove profily na sociálnych sieťach do päty webových stránok a šablón pre e-mailový marketing.
Avšak aby to zabralo, potrebuje instagramový profil samozrejme aj dokonalý a jedinečný dizajn, ktorý je už na prvý pohľad jedinečný, sú tu nevyhnutné aj zaujímavé a originálne popisky.
Aby tu boli návštevníci zaujatí, možno využiť humor rovnako ako dôvtip, zaboduje sa tu s inšpiráciou, príbehmi, určitou mierou tajomna atď. A pretože sú ľudia ľuďmi, je pochopiteľné, že ani rôzne darčeky alebo súťaže o ceny nie sú zbytočné a môžu zaistiť záujem a sledovanosť, o ktoré tu logicky ide.
Pokiaľ potom chce byť niekto z podnikateľov úspešný na spomínanej sociálnej sieti, mal by ale osloviť nielen potenciálnych klientov, ale aj miestnu komunitu, ktorá pochopiteľne oceňuje, ak sa objavujú niekde jej špecifiká. A tak oslavujú úspechy tí, ktorí na svojom profile publikujú miestne pamätihodnosti a udalosti. A dobrú službu ponúkajú aj rôzne typy hashtagov, ktoré informujú, obveseľujú, kategorizujú príspevky a vytvárajú obsahovú sieť vedúcich užívateľov kamkoľvek.
Aj Instagram jednoducho môže internetovému podnikaniu prospieť. A bola by chyba to nevyužiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol