zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Indexácia stránok

Jedná sa o proces, pri ktorom vyhľadávací robot prechádza web a jeho obsah ukladá do svojich databáz. Vďaka tomu je možné spracované alebo „zaindexované“ stránky jednoducho a rýchlo nájsť pomocou známych vyhľadávacích portálov.
Pri procese indexácie robot nahliadne do štruktúry webu, do jeho obsahu či všetkých ďalších kľúčových súčastí a na základe výsledkov sa rozhodne, či bude web indexovaný alebo vôbec. Rozhodnutie tohto vyhľadávajúceho a indexovacieho nástroja je možné ovplyvniť hneď niekoľkými aspektmi. Zamedziť indexáciu je možné nielen účelovým zakročením, a to zapísaním potrebných dát do súboru robots.txt, ale možná absencia indexácie vychádza aj z obyčajnej neznalosti systému. Každý vyhľadávací nástroj, ktorý sa o indexáciu stará, musí mať totiž dobrý dôvod k tomu, aby sa snažil stránky „zaindexovať“. Dôvodom pre dostatočnú indexáciu je napríklad vhodná štruktúra nielen samotnej webovej stránky, ale takisto celého webu. Ďalej je potom nutné zmieniť relevantný obsah k danému kľúčovému slovu a v neposlednej rade tiež spätné odkazy. Všetky tieto prvky sú záležitosťou SEO optimalizácie, a preto by sa dalo povedať, že jednou z kľúčových úloh SEO optimalizácie je dosiahnutie čo najkvalitnejšej indexácie webu.

4.4/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol