zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ide o linkbaiting

Články publikované na internete nemajú iba svoju obsahovú stránku, čiže nenesú len určité oznámenie, ktoré sa má predať návštevníkom. Tak akosi v úkryte pred našimi zrakmi plnia a nejednu ďalšiu funkciu.

Významnú úlohu môžu mať takéto texty napríklad aj pre linkbaiting. Čo je pre tých, kto nevedia, o čo ide, spôsob, ako na web, kde je dotyčný článok umiestnený, prilákať čo najviac spätných odkazov.

Takýto typ článkov je písaný úmyselne takým spôsobom, aby k sebe privábil čo najviac spätných odkazov z iných internetových stránok. Čo pochopiteľne nie je bezúčelné, pretože takéto odkazy následne privádzajú z iných webov nových návštevníkov, zvyšujú sledovanosť a tiež prestíž webu z pohľadu internetových vyhľadávačov.

Na rozdiel od linkbuildingu je pre linkbaiting budovanie spätných odkazov prvoradou úlohou. Články zamerané na túto záležitosť vznikajú práve preto, aby k sebe spätné odkazy odinakiaľ priťahovali. A čím viac ich takýto článok priláka, tým je hodnotnejší.

Články orientované na linkbaiting musia byť logicky svojim spôsobom výnimočné a vzbudzujúce pozornosť. Čoho sa dá dosiahnuť napríklad i tým, že sú tvorené s cieľom rozpútať svojou kontroverznosťou diskusiu, že sú prekvapujúce či priamo šokujúce, útočné, ba až agresívne, zábavné, hravé či vtipné a humorné. Takéto články potom potrebujú byť tiež užitočné a prínosné pre svojho čitateľa, musia byť aktutálne a podobne. Iba tak totiž vzbudia dostatočnú pozornosť, vďaka ktorej sa presadzujú v tom, v čom majú zabodovať.

Avšak linkbaiting nie je len záležitosťou textov. Stretnúť sa s ním dá napríklad aj pri najrôznejších iných online nástrojov, hier, výskumov, štatistík a podobne. Pretože aj tie vzbudzujú alebo môžu vzbudzovať záujem a tým priťahovať. O čo ide pri linkbaitingu predovšetkým.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol