zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

HTML

HyperText Markup Language čiže HTML je označenie pre hypertextový značkovací jazyk. Tento jazyk sa používa pri tvorbe webov, respektíve pri ich zakladaní. HTML ako hypertextový značkovací jazyk je dôležitý z hľadiska štruktúry webu, grafická podoba je v súčasnej dobe v ohľade HTML potláčaná a nie je tak dôležitá, ako je práve štruktúra.
HTML určuje polohu jednotlivých štruktúrnych častí na samotnom webe. Ďalšou dôležitou funkciou je potom rozvrhnutie textu do správnej podoby, a to podľa dôležitosti jednotlivých častí.
Hoci v minulosti bolo HTML využívané ku kompletnej tvorbe webu, v dnešnej dobe sa tento jazyk využíva len ako základový kameň celého webového rozhrania. Dôvodom pre nevyužitie úplného potenciálu HTML jazyku sú totiž efektívnejšie a kvalitnejšie nástroje, ktoré umožňujú upravovať aj dizajn webu. Príkladom sú kaskádové štýly respektíve CSS, ktoré sa zaoberajú úpravou dizajnu webovej stránky bez ohľadu na jeho štruktúru.

4.7/5 - (12 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (12 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol