zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Hlasová čítačka

Tento pojem označuje nástroj, ktorý dokáže písaný, respektíve textový obsah previesť do podoby hlasu. To sprístupňuje obsah určitých webových stránok slabozrakým alebo dokonca nevidiacim ľuďom.
Pri správnej úprave webu je možné previesť do hlasovej podoby aj grafické prvky alebo je možné rozlišovať nadpisy a jednoducho písaný text. Ďalšia funkcia potom tkvie v rozoznaní formulárov a ich popiskov, čo umožňuje nevidiacim ľuďom využívať aj tieto možnosti, ktoré sa na internete v hojnom počte objavujú. Nevýhodou tohto nástroja je potom predovšetkým jeho obmedzenosť iba na webové rozhranie, ktoré je na tieto účely upravené. Ak by teda bola hlasová čítačka využitá pri ľubovoľnom webe, je veľmi pravdepodobné, že by hlasový výstup bol nekvalitný a pre potenciálnych poslucháčov nepoužiteľný.
Hlasová čítačka, respektíve upravenie webu do podoby, kedy je možné použiť tento nástroj, má svoje opodstatnenie aj pri optimalizácii pre vyhľadávače. Práve preto je výhodné realizovať úpravu nielen v smere zlepšenia pozícií pri vyhľadávaní, ale aj vo forme sprístupnenia.

4.9/5 - (9 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.9/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol