zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Google Trends

Táto webová stránka či takisto štatistický nástroj umožňuje užívateľom internetu nahliadnuť do súčasných trendov vo vyhľadávaní kľúčových slov v určitej oblasti. Tento nástroj je významný z hľadiska SEO optimalizácie predovšetkým preto, že napríklad dokáže odpovedať, ako a ktoré kľúčové slovo bolo vyhľadávané či napríklad ktoré kľúčové slovo by bolo pre vyhľadávanie efektívnejšie.

Výhodou tohto nástroja je predovšetkým možnosť , ktorá ponúka vzhliadnutie nielen súčasných trendov, ale takisto možnosť sledovať trendy vo vyhľadávaní aj niekoľko rokov späť, čo znamená sledovať určitý vývoj daného kľúčového slova. Ďalšou výhodou je možnosť zobraziť vyhľadávania na základe zemepisnej polohy.

Použitie tohto nástroja je veľmi jednoduché. Akonáhle sa zadá určité kľúčové slovo alebo dotaz do vyhľadávača na stránke Google Trends, zobrazia sa jednotlivé výsledky. Tie je možné následne filtrovať na základe oblasti či zeme zadaného dotazu, kategórie, v ktorej sa daný pojem objavil či je možné zvoliť, či majú byť výsledky obmedzené na vyhľadávania na webe alebo napríklad len v obrázkoch. Ako už bolo naznačené, je k dispozícii aj možnosť sledovať štatistiku aj niekoľko rokov naspäť. Ďalšia zaujímavá funkcia spočíva v porovnaní dvoch výsledkov, čo umožňuje orientačné porovnanie bez nutnosti nejakej hlbšej znalosti danej problematiky.

Mohlo by sa zdať, že nástroj tohto typu je určený predovšetkým k sledovaniu vyhľadávacích trendov z hľadiska nejakej zaujímavosti či senzácie užívateľov, ale vo svete SEO optimalizácie má nemalý význam.

5/5 - (2 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (2 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol