zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Google emojis

Predovšetkým sú tieto znaky známe a používané na sociálnych sieťach Facebook, Twitter, Instagram. Ale rovnako sú používané v rámci SEO pre ďalšie rozlíšenie kontextu celkového obsahu. Práve vďaka použitým emoji sú jednotlivé weby viditeľné a jednoducho povedané vyniknú pred ostatnými. Dávnejšie nebolo celkom prirodzené ich používať, každopádne nie je problém ich dosadiť a to ako do názvu stránky alebo ich použiť v meta description. Ten sa relatívne často zobrazuje ako úryvok stránky a v podstate nie je vidieť na vlastnej stránke, teda nikomu emotikony neprekážajú a nerušia samotný obsah. Napriek tomu na prvý pohľad zaujmú. Google už od roku 2018 zobrazuje niektoré z nich v titulkoch alebo popiskoch, ktoré sa objavia vo výsledkoch vyhľadávania- teda v SERPe.

Aktualizácia priniesla novinky

Nová verzia operačného systému je vždy spojená s niečím novým a ani rok 2021 nezostáva pozadu. Google tak predstavuje necelých 1 000 nových emoji, ktoré majú nový design a sú samozrejme aj viac kompatibilné. Podstatné novinky sú samozrejme trochu inde. Väčšina moderných aplikácií by mala emotikony normálne zobraziť, ale napriek tomu sa nedá očakávať presne rovnakú podobu absolútne všade. Môžu vyzerať odlišne, napriek tomu budú vyjadrovať  rovnaký pocit. Rozdiely sa môžu rovnako zaznamenať v textových editoroch, kedy sa obrázky občas môžu objaviť v čiernobielej verzii.

Už nebude nutná aktualizácia systému

Keď sa objavili nové emoji, tak to bolo vždy po aktualizácii celého systému. Potom bolo celkom logické, že niektoré z nich sa už nedali zobraziť na starších verziách systému. Teraz Google prináša podstatnú novinku a zmenu. Emoji sa celkom osamostatňuje od aktualizácie celého systému a po novom sú súčasťou AppCompat. Nemusíte sa obávať, budú veľmi dobre dostupné každému užívateľovi. Aktualizáciu emoji si bude môcť spraviť každý a nebude závislý na aktualizácii celého systému. Po novom sa to dá spraviť cez Google Play Služby.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol