zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Google Analytics

Tento nástroj od spoločnosti Google umožňuje sledovať návštevnosť webových stránok či iné štatistické údaje o webe. Táto služba je k dispozícii úplne zadarmo, čo je jeden z dôvodov, prečo je tak hojne využívaná. Ďalším dôvodom sú jednotlivé funkcie Google Analytics, ktoré zahŕňajú napríklad sledovanie pohybu návštevníka stránky alebo jeho celkové správanie (klikanie na jednotlivé prvky webovej stránky a pod.)
Google Analytics je veľmi dôležitý nástroj aj pri celkovom vyhodnocovaní úspešnosti webu. Poskytuje totiž informácie, vďaka ktorým je možné webové prostredie lepšie optimalizovať a nastaviť ho do podoby, kedy je pre prevádzkovateľa najefektívnejší, a to pomocou rôznych online marketingových aktivít či SEO optimalizácie. Navyše práve Google Analytics sa často spája s ďalšou obľúbenou službou od spoločnosti Google, a to so službou Google AdWords.
Google Analytics umožňuje sledovať niekoľko základných i pokročilých štatistík, medzi ktoré patrí samotná návštevnosť, počet užívateľov, počet zobrazení stránok, priemerná doba návštevy alebo napríklad miera odchodov. V inom poňatí je potom táto služba rozdelená do štyroch základných kategórií, ktoré sa zaoberajú publikom, správaním, akvizíciou, konverziou. Z tohto vyplýva, že je možné sledovať aj cestu návštevy na konkrétny web, ako napríklad to, cez ktorý odkaz či kľúčové slovo sa návštevník na web dostal.
Vyššie uvedené vlastnosti, výhody, funkcie a ďalšie charakteristiky sú dôvodom, prečo je Google Analytics tak dôležitá služba v oblasti SEO optimalizácie.

4.7/5 - (9 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol