zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Google Ads stále skvele funguje

Možno túto službu dostatočne nepoznáte a uvažujete o tom, či by vám mohla pomôcť vo vašom podnikateľskom zámere. Určite nie je čas otáľať, pretože aj v tomto roku je to veľmi dobrý ťah a navyše služba Google Ads pomáha veľa aj úplným začiatočníkom. Pri správnom nastavení sa jednoducho táto reklama môže zobraziť len vo chvíli, keď to budete potrebovať a mimochodom za veľmi slušnú cenovú reláciu. Inzercia na Google Ads je veľmi populárna a rozšírená reklama.


V čom rozhodne bude prospešná


• Cenovo je dostupná, pretože sa zobrazí iba vtedy, ak ju budete potrebovať využiť. Navyše si samozrejme je možné nastaviť limity pre svoje výdavky. Google Ads, pokiaľ bude správne nastavená reklama, tak bezpochyby garantuje vysokú návratnosť.


• Správne zacielenie na konečnú skupinu užívateľov. Pokiaľ bude niekto niečo vyhľadávať, potom zadá kľúčové slovo a skutočne sa objaví práve teraz vhodná reklama, ktorá nasmeruje k nákupu. Dokonca štatistiky uvádza, že nákupy týmto spôsobom sú oveľa vyššie, než v opačných prípadoch.


• Bezpochyby internetový vyhľadávač Google má svojich priaznivcov a nie je ich málo. Patrí medzi najviac obľúbený a rovnako aj dôveryhodný nástroj. Tu na reklamu klikne oveľa viac ľudí, než na inom zdroji.


• Chcete zistiť, ako si vedie vaša reklama? V tomto prípade to nie je žiadny problém, pretože máte veľmi prehľadné štatistiky. Veľmi ľahko získate prehľad, čo funguje a opačne, do čoho nemá cenu investovať.


• Z pohľadu SEO verzus Google Ads je jasné, že všetko má svoje jasné miesto a cieľ. SEO je bezpochyby nesmierne dôležité pre internetové stránky, ale okamžité výsledky prinesie reklama, ktorá sa vo vyhľadávaní zobrazí okamžite, navyše je možné vo veľmi krátkom časovom limite od spustenia reklamy začať zarábať. Napriek tomu SEO aj reklamnú kampaň sú skvelými nástrojmi úspešných webových stránok a obchodným transakcií.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol