zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Google a mapy

Rozhodne nemá cenu dlho rozoberať, o akú aplikáciu sa jedná, pretože je veľmi používaná. Lenže Mapy Google sa taktiež zdokonaľujú a tak sa zrazu užívateľ môže ľahko dopátrať blízkeho hotela na svojich cestách. To je šanca pre majiteľov hotelov a samozrejme ďalších ubytovacích služieb. Môžu totiž svoje podniky a zariadenia veľmi ľahko propagovať práve na tomto mieste a tým samozrejme využiť aj bezplatný online marketing. Ako sa zdá, to by bolo veľmi výhodné a rozhodne sa neoplatí otáľať. Spoločnosť Google už v prvej polovici roku 2022 oznámila, že sa bude rozširovať o bezplatné odkazy na rezerváciu ubytovania a to rozhodne nie je všetko.


Odkazy fungujú skvele


Je pravdou, že už v predchádzajúcom roku sa v Googli objavili bezplatné záznamy v rámci vyhľadávania ubytovacích služieb. Lenže toto je ďaleko prínosnejšia služba. Ak používate Mapy Google, tak môžete vidieť nielen miesto, kde sa nachádzate, ale aj hotel alebo iné ubytovacie priestory, ktoré máte v okolí. Keď na tento odkaz používateľ klikne, tak bude jednoducho presmerovaný na stránky, kde môže vykonať rezerváciu. Pre majiteľov ubytovacích služieb je ale ďalšia prínosná informácia na ceste. Môžu totiž veľmi ľahko zistiť, koľko ľudí sa týmto spôsobom prihlásilo cez rezervačný odkaz a to vďaka novému prehľadu v Hotel Center. Tu sa samozrejme dozvedia aj ďalšie podstatné informácie a môžu ľahko reagovať napríklad na vylepšenie svojich ponúkaných služieb.


Mapy Google ponúkajú oveľa viac


Medzi ďalšie novinky tohto roku patria aj informácie pre turistov, cyklistov a dokonca aj fanúšikov festivalov alebo významných koncertov. Získať tak informácie nebude vôbec ťažké. Ľahko si môžete naplánovať cestu a ešte k tomu získať cenné informácie o miestach, ktoré by ste mohli navštíviť. Napríklad sa hodí nielen vizuálny pohľad na miesto, ale aj otváracia doba alebo aj možné opatrenia. Vďaka technologickým pokrokom v oblasti počítačového zamerania a umelej inteligencie nebude problém spojiť miliardy fotografií zo Street View a satelitných snímok. Takto by vznikol komplexný digitálny model sveta.


Dalo by sa krásne pozrieť na štvrť, pamiatky, reštaurácie a podobne. Takéto zobrazenie by malo bezproblémovo fungovať ako na mobilných telefónoch, tak ostatných zariadeniach, ale to nebude dostupné ihneď. Zavádzacia služba nás v prvom rade dovedie do Los Angeles, Londýna, New Yorku, San Francisca a Tokia. Kedy dorazí k nám do hlavných lokalít, to je zatiaľ vo hviezdach, ale aj tak sa máme na čo tešiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol