seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

GDPR

Táto skratka je označenie pre anglické súslovie General Data Protection Regulation a v slovenskom preklade ide o takzvané všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov. Ide o novú regulačnú legislatívu Európskej únie, ktorá by mala zvyšovať ochranu osobných údajov. GDPR vzniklo kvôli hájeniu práv občanov a pre boj s neoprávneným zaobchádzaním s osobnými údajmi používateľov na internete. Ide preto o všeobecne dôležitý prvok legislatívy, a to najmä pre všetky internetové obchody či akékoľvek iné webové stránky, ktoré majú čo dočinenia s osobnými údajmi používateľov na internete. Porušovanie práv a celej tejto legislatívy, je pokutované, a to enormnými sumami.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol