zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Frontend

Ide o označenie pre zobrazenie obsahu určitej webovej stránky. Ak používateľ navštívi napríklad nejaký internetový obchod, uvidí vo svojom internetovom prehliadači určitý obsah textu, obrázkov, Flash animácií alebo napríklad videí. Všetok tento obsah, ktorý je návštevníkovi zobrazený, je teda frontend. Pri tvorbe webu sa preto kladie veľký dôraz na podobu frontende, lebo na jeho úspechu je často závislý aj úspech celého internetového obchodu. Práve preto musí frontend zaujať a následne splniť očakávania návštevníka. Frontend pritom nie je tvorený len textom či obrázkami, ale aj ovládacími či navigačnými prvkami, poprípade tiež rôznymi formulármi, napríklad pre kontaktovanie, registráciu a podobne.
Základnými vlastnosťami frontende je prehľadnosť, zaujímavosť, originalita a tiež jednoduchá zapamätateľnosť a orientácia. Frontend má tiež svoj opak, ktorým je backend. Toto zobrazenie webovej stránky vidí naopak osoba, ktorá má web v správe, napríklad majiteľ internetového obchodu alebo správca webovej aplikácie. V tomto prostredí prebiehajú všetky úpravy webu, jeho správa a administratívne úkony.

4.6/5 - (7 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.6/5 - (7 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol