zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Freshbot

Pod týmto názvom sa skrýva nástroj od spoločnosti Google, ktorý je možné charakterizovať ako robota, ktorý indexuje internetové stránky. Týmito webovými stránkami sú často rôzne redakčné portály, ale môžu nimi byť aj blogy či diskusné fóra. Aktivita tohto robota sa dá „prilákať“ častou aktualizáciou spomínaného typu stránok, z čoho plynie aj názov tohto nástroja, pretože anglické slovo „fresh“ je možné do slovenčiny preložiť ako slovo čerstvý – aktualizovaný.
Google používa pre prechádzanie a indexáciu stránok dva typy robotov, a to Crawler a spidery, do čoho spadá aj Freshbot. V základnom poňatí teda ide o automatizovaný program, ktorý má za úlohu skúmavať internetové stránky, prechádzať odkazy na tieto stránky, prípadne má za úlohu zhromažďovať textový obsah, ktorý sa následne ukladá do databázy. Z pohľadu SEO optimalizácie ide o dôležitý nástroj, pretože sa títo roboti podieľajú na aktualizácii fulltextovej databázy internetových vyhľadávačov.

4.6/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.6/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol